Wpis z mikrobloga

jak krzysio misio był w miarę dobrej kondycji, która pozwalała go nagrywać i czerpać z tego jakieś korzyści finansowe to chętnych do tego było sporo ale jak krzysio misio podupadł na zdrowiu to nie ma chętnych żeby mu pomóc, ogarnąć i przystosować belweder do jego powrotu żeby przynajmniej mógł dochodzić do siebie w pokoju, gdzie nikt nie sikał na podłogę, gdzie nie ma grzyba na ścianie i pięciocentymetrowej warstwy kurzu, ja nie mówię, że mają osobiście sprzątać na kolanach okruchu z prezydenckiego barłogu ale mogliby chociaż zmobilizować strusia do ogarnięcia jakiejś ekipy, która posprząta i wyrzuci zbędne rzeczy


#kononowicz #patostreamy
  • 12
@andrzej-roman: bo był menelem co zbierał kiepy?
Jedynie on dawałby cień szansy na przynajmniej odmalowanie jednego pokoju dla krzysztofa w celu zwiekszenia swoich dobrych i tak zarobków. A gdybyy sławek nie kręcił i męcił by #!$%@?ć meksykańca ten nigdy by się nie dowiedział, że sam może zarabiać dobre pieniądze na swoich gniotach i lajwach.
@tenportaltodno: @andrzej-roman: mi to już nawet nie chodziło żęby on coś osobiście tam robił bo mógłby tylko #!$%@?ć ale bardziej o to, że ma wystarczająca ilość szarych komórek żeby ogarnąć ekipę, która posprząta ten pokój ewentualnie cały domek, a później ewentualnie jakieś odnawianie ścian, usuwanie grzyba itd.
@tenportaltodno: Jarek nawet po rzekomym odstawieniu alko dużo nie robił, nawet parkiet jak kładł to musiał mieć wsparcie a i nigdy nie pokazał efektu końcowego.
Co do wyrzucenia Jarka, cóż karma to suka. Najpierw sam gadał na Fiodora aby się go pozbyć to potem gadano na Jarka.
@meehow97: To mnie dziwi jest pet jest Jacuś czyli robole i że eS nie namówił ich do remontu który byłby transmitowany jak legendarny
@andrzej-roman: pomysł na content idealny i zawsze coś innego niż mielenie dziąsłami pokarmu z miski nera ale major by się nigdy nie zgodził bo nie mógłby sobie fufu robić, no chyba, że na strychu albo w piwnicy obok weków co je śp. Leonarda robiła