Wpis z mikrobloga

@stormkiss przecież gejmpassem się jarają tylko dzieci w Polsce bo nowe konta za 4zl zakładają xD

A jeszcze teraz MS się wnerwił i zablokował granie na januszowych kontach to pewnie populacja fanów Xboxa spadnie i będzie wysyp na olx xD

W USA kupują gry na nintendo za 60 dolców co chwilę a rzekomo według Polaków każdy tam pogardzi grami na ps5 za 80 xD
@PhoenixPneuma:

wczesniej sony miazdzylo ms a co teraz ? To ma byc ta miazga ?


nie zrozumiales zamyslu. Polowa fanbojow xboxa wieszczyla kompletny koniec Sony 'bo tylko debil bedzie kupowal gre dla drogich gier gdzie nie ma gejmpasa'.

lacznie kilka k glosow to za malo

Kilka tysiecy? A po co? Reprezentatywna grupe mozna spokojnie ogarnac przy juz tysiacu ludzi i miec calkiem dobre wyniki: http://nastrazysondazy.uw.edu.pl/metodologia-badan/metodologia/reprezentatywnosc-proby/

a jak by bylo tego malo
Bo taka prawda że Sony nie upadnie.
Playstation jest reklamowane do grania a Xbox jako stacja rozrywki.
Podczas gry Sony reklamuje exy to MS chwali się bebechami konsoli, które nikogo kto gra na konsoli nie interesują
Nooo gdyby polaczki cebulaczki nie musieli betabankomacic na bomble i karynki to by ich bylo stać na PS5. Ja mam PSNOW i gamepass nie jest argumentem. Mam nadzieje ze wyjdzie w końcu w PL i Xbox padnie jak w poprzedniej generacji :D