Wpis z mikrobloga

Proszę was niech ktoś mi jebnie. Albo wytłumaczy mi dlaczego jestem zjebem.
Poznałem zajebistą dziewczynę z tinderka.
Cudowanie nam się gada, byliśmy na koncercie, seksik był, w swoim mieszkaniu ugotowała mi obiad. I widać że na prawdę jej zależy żeby było super dobrze i miło i cudownie.
I ogólnie jest super, ma też super figurę (schudła 20 kg) ale przeszkadza mi jedno.
Ona nosiła aparat na ząbki i ma tak że wszystkie ząbki ma złączone, porucz lewej jedynki z dwójką, i jest tam szparka, na tyle wielka zeby było to widoczne i odbierało mi jakieś spojrzenie na nią że jest piękna. A przeciez nie powiem jej ze ma koniecznie to zrobic bo sobie pójde.
I cholera wczoraj będąc przy niej cały czas myslalem o tym zeby napisac jej za tydzien ze jednak pójde w swoją strone.
Przez coś takiego.
Kur...jedna rzecz przysłania tak duzo dobrych rzeczy w niej.

#tinder
  • 23
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber: masz rację. Trochę tak to działa.
Więc może warto jebnąć się w łeb.
W ogóle mam tak że sobie myśle hmm co pomyślą moi znajomi. A może będą uważali ze ona faktycznie zle wygląda.
I z jednej strony wiem ze tak nie pomyslą bo nie są tacy, a drugiej mam tak że myśle ze "a może" i mi bedzie z tym zle.

I to brzmi jak coś #!$%@?. No ale
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: jest bardzo dużo fajnych dziewczyn na tinderze. Tylko problem polega na tym że o wiele więcej jest tych nie fajnych i trzeba przez to bagno przejść. Ale warto. Nie ma co siedzieć w piwnicy i mówić ze tinder to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wudzitsu1991:

W ogóle mam tak że sobie myśle hmm co pomyślą moi znajomi. A może będą uważali ze ona faktycznie zle wygląda. I z jednej strony wiem ze tak nie pomyslą bo nie są tacy, a drugiej mam tak że myśle ze "a może" i mi bedzie z tym zle.


Doskonale to znam, tinder ryje banie
  • Odpowiedz