Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy ktoś z ekipy czyta to co tu się dzieje albo chociaż informuje ich o tym...

Jeśli tak to dobrze się składa, ponieważ podczas mojego przeziębienia i oglądania filmów wpadłem moim zdaniem na całkiem ciekawy pomysł.

Karol wraz z Łukim tworzą różne gadżety związane z ekipą, w tym breloki ze swoimi podobiznami. Ktoś musiał to wymyśleć, namalować itd. Może nie wszyscy są do siebie podobni ale ten pomysł się sprawdził.

Ja bym poszedł o krok dalej. Mianowicie, wszyscy dobrze wiemy, że Karol ma kontakty w różnych branżach, ma mnóstwo znajomych, którzy są znani szerszej publiczności (youtuberzy, raperzy, producenci muzyki, aktorzy itp). Również wszyscy wiemy, że Karol obecnie posiada dość potężny miesięczne dochody plus zgromadził niezłą sumkę na koncie.

Do czego zmierzam ? A no do tego, że gdyby Karol dobrze pomyślał, znalazł dobrych grafików, którzy potrafią odwzorować całą ekipę, ich domy, samochody itp itd. mógłby stworzyć serial animowany o losach/przygodach domowników. Takie odcinki po 30min i publikowane tylko na youtubie i np co tydzień. Oczywiście sezony. Historii można wymyśleć multum, mogą być to nawet sytuacje które miały miejsce w realnym życiu, może to być również opowieść o tym jak narodził się Friz. Dodatkowo właśnie w serialu mogliby się pojawiać Ci znani osobnicy jak np Rezi, Żabson, Young Igi itd. A żeby nie było tak nudno to każda z postaci mówi swoim głosem czyli nagrywają dubbing w profesjonalnym studiu.

Wiem, że taki projekt pewnie byłby mega kosztowny, ale myślę, że w bardzo szybkim tempie by się zwrócił i to dwukrotnie a tym samym subskrypcje poszybowały by w górę, a co za tym idzie, współprace i kasa również. Ponadto można z takim przedsięwzięciem wypuszczać płyty z serialem na DVD, Blu-Ray, tworzyć różne gify jak karty, gry planszowe, plakaty, pluszaki z podobiznami animowanej ekipy itd Pomysłów jest tyle, że głowa mała.
Dodatkowo gdyby to się dobrze sprzedawało to można stworzyć własną grę komputerową, dzieci by się zabijały za tym.

Może trochę poniosła mnie wyobraźnia, ale będąc na miejscu Karola na pewno bym to przemyślał. To istna żyła złota. I nie chodzi mi o głupkowaty serial jak Kapitan Bomba tylko coś pokroju Pingwinów z Madagaskaru, Shreka i innych tego typu seriali i filmów.

Ja sam bym chętnie obejrzał taki serial bo lubię oglądać różnego rodzaju animacje od Dragon Balla do nawet Bolka i Lolka czy Krecika. Wspomnienia młodości wtedy wracają.

#friz
  • 9
@Bunsen: jedyne w czym jest sens to zrobic wlasna gre z ich podobiznami na wzor simsownto moze dzieci by graly albo bardziej jakas przygodowke ale wiesz ze na to juz potrzebne sa ogromne miliony a pewnosc ze to sie zwroci raczej zerowa. To nie bedzie produkcja na miare cd projektu, wiec dlanmnie slaby pomysl na wejscie. Co najwyzej jakas niskobudzetowa apka na tel znprosta gierka i grafika.
@Bunsen: Serial animowany to bardzo droga sprawa. Jeśli się nie mylę, to w stanach minuta dobrej jakości animacji to wydatek rzędu 30.000$+. Niezależnie ile hajsu Karol z Łukim nauzbierali to wątpię, aby starczyło im na chociaż parę odcinków. Nie mówiąc już o tym, że taki serial to bardzo słaba inwestycja, która raczej się nie zwróci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FajSafari900: oczywiście specjalnie dla Ciebie notuje wszystkie wydarzenia zdarzenia na każdym filmie aby Tobie to wrzucić. Podam przykład, odnosił się na którymś z filmów o rzekomym jego romansie z Kasią, że w internecie tak piszą, a tak się składało że to na wykopie jedynie była o tym mowa w którymś z wpisów i to kilka dni wcześniej.