Wpis z mikrobloga

Przyszedł do sklepu chłopak, daję mu 17 lat
Bez maseczki i przyłbicy, ochroniarz zwrócił uwagę
Szybko machnął ręką i "nie ma obowiązku zakrywania nosa i ust" i poszedł szybkim krokiem po papier, później kasa samoobsługowa i wyszedł
Kilkanaście minut później znowu przyszedł, bo chyba spodziewał się większej dramy
tym razem podszedł do mnie na kasę, spojrzałam się tylko jak na każdego człowieka, dzi...
Chłopak szybko się wydarł, że nie ma obowiązku maseczki!!!!!!!!
...eń dobry, doliczyć reklamówkę?
nie odzywał się przez cały czas i stał z miną srającego kota
atencjusze szukają dramatów, strasznie się #!$%@?łam w środku, stoję #!$%@? 8h w tej maseczce, a młody chłopak nie potrafi 5min ustać, ale serio to był jakiś atencjusz i wolałam udać, że mam #!$%@? niż dać mu satysfakcję, że #!$%@?ł jakąś randomową kasjerkę xD
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stoję #!$%@? 8h w tej maseczce


@kaborecik: jasne, jasne. Gdziekolwiek bym nie szedł do sklepu, to albo sprzedawczynie mają maski na samych ustach albo mają na brodzie. W Żabce potrafią nie mieć w ogóle. Mało który sprzedawca, a tym bardziej klient, ma poprawnie założoną maskę. Ponad 90% osób, które łażą w maskach, robi to tylko po to, by sprzedawca, ochroniarz itp. się nie doczepili.
  • Odpowiedz
@kaborecik: Debile są wszędzie niestety, dobrze ze odpuściłaś, bo pewnie się mu te 2 ostatnie zwoje popaliły, a już miał gotowy wpis na mirko xD

A swoją droga, to najbardziej mnie #!$%@? w tej nienormalnej sytuacji, ze kasjerki narażone na zakażenie bardziej niż ktokolwiek inny, zapieprzają całymi dniami, obracając się z całym przekrojem społeczeństwa od meneli, przez Grażyny i Januszy, az po nowobogackich palantow i jakoś musza funkcjonować w tej
  • Odpowiedz
@kaborecik: kolega kolegi jest policjantem, opowiadał o podobnej historii. Młody czerep tak długo przychodził do żabki i kupował bzdury bez maseczki, aż kasjerka się wkurzyła, odmówiła sprzedaży towaru. później afera z pracownikami ochrony którzy przyjechali na miejsce, później wykłócanie się o swoich konstytucyjnych prawach z policjantami. A młody szczęśliwy jak nigdy ;)
  • Odpowiedz
@kaborecik: Kochana ale on ma obowiązek nosić maseczkę chyba, ze jest chory psychicznie, ale wtedy musi okazać zaświadczenie :) przepisy się zmieniły i udawanie, ze jest się chorym na astmę już niewiele daje
  • Odpowiedz
ochroniarz starszy dziadek, ktoś by kradł na jego oczach, to nic by z tym nie zrobił xD z jednej strony porażka, z drugiej strony miły człowiek, bardzo pomocny, więc nie narzekam


@kaborecik: To jest wymagane przez prawo, że jakiś ochroniarz ma tam stać? Jaki jest cel zatrudniania takich ochroniarzy?
  • Odpowiedz