Wpis z mikrobloga

Przyszedł do sklepu chłopak, daję mu 17 lat
Bez maseczki i przyłbicy, ochroniarz zwrócił uwagę
Szybko machnął ręką i "nie ma obowiązku zakrywania nosa i ust" i poszedł szybkim krokiem po papier, później kasa samoobsługowa i wyszedł
Kilkanaście minut później znowu przyszedł, bo chyba spodziewał się większej dramy
tym razem podszedł do mnie na kasę, spojrzałam się tylko jak na każdego człowieka, dzi...
Chłopak szybko się wydarł, że nie ma obowiązku maseczki!!!!!!!!
...eń dobry, doliczyć reklamówkę?
nie odzywał się przez cały czas i stał z miną srającego kota
atencjusze szukają dramatów, strasznie się #!$%@?łam w środku, stoję #!$%@? 8h w tej maseczce, a młody chłopak nie potrafi 5min ustać, ale serio to był jakiś atencjusz i wolałam udać, że mam #!$%@? niż dać mu satysfakcję, że #!$%@?ł jakąś randomową kasjerkę xD
  • 45
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: ochroniarz starszy dziadek, ktoś by kradł na jego oczach, to nic by z tym nie zrobił xD z jednej strony porażka, z drugiej strony miły człowiek, bardzo pomocny, więc nie narzekam
  • Odpowiedz
@kaborecik: ehh współczuje... Jak trzeba, to zakładam jak nie, to nie i tyle. Na cholere robić cyrk w sklepie ¯\_(ツ)_/¯

I tak dobrze, że nie nagrywał jak inne internetowe pajace.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kaborecik: u mnie za to z drugiej strony, co chwila ktoś kręci aferę ze pan nie ma maski i proszę go upomnieć.

Ja zgodnie z prawdą odpowiadam kulturalnie ze nie mam ani takiego obowiązku ani prawa i od tego jest policja
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: a daj spokój, robią z kasjerów wszystko
i ma doradzać i ma wykładać, i ma znać każdy produkt, i ma sprzątać, i ma być zawsze uprzejmy, i ma pilnować czy nikt nie kradnie, i ma jeszcze być policjantem :) jakby kasjer nie musiał dbać o swoje zdrowie psychiczne xD
  • Odpowiedz
@kaborecik: siedziałem grzeczne w kolejce do chirurga w maseczce jak każdy inny, prócz kobiety z nadwagą. Starszy pan grzecznie poprosił aby zakryła twarz maską jak każdy, jakie zwierze się w niej obudziło... było wszystko, o wieku o tvpis itp.
Że #!$%@? dzicz taka przeciw PiS ale jak sasin #!$%@? 70mln to nic zero protestów, wywąchała łatwy temat do walki o swoją wolność, przecież to nic nie daje te maski.
W
  • Odpowiedz