Wpis z mikrobloga

No już za niedługo kończy się termin składania deklaracji maturalnych, a ja rozważam nie podchodzić do matury w tym roku w ogóle (). Jest tutaj ktoś kto rozważa w ogóle nie podchodzić w tym roku do matury ?

#matura #szkola
  • 8
  • Odpowiedz
@Wikariusz123: a czemu nie podchodzić? XD najwyżej możesz sie nie uczyć, nie zdasz to #!$%@?, bo i tak nie chciałeś podejść, a jest szansa że zdasz i będziesz miał z głowy. Nie rozumiem, przecież jak nie zdasz to nie stracisz niczego xD
  • Odpowiedz
@xVolR
Z przedmiotów zawodowych idzie mi ponadprzeciętnie, a z maturalnych jestem kompletnym bałwanem. Nauczyciele nie dopuszczą mnie do matury, w styczniu napisałem próbną z polskiego na 4 %, a matmę na 10 %.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wikariusz123: Ale Jak to Ciebie nie dopuszczą? Jeśli masz chociaż 2 na koniec każdego przedmiotu to normalnie możesz zdawać maturę. To czy przyjdziesz na egzamin to twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Wikariusz123: też mam taki dylemat jestem w 4tech, i po rozmowie z kilkoma nauczycielami oznajmili mi że jest to trochę głupota nie podchodzić (przynajmniej w moim przypadku) polski, angielskie bym zdał ale gorzej z matmą ;l + z próbnych matur będą wstawiać nam oceny
  • Odpowiedz
@Wikariusz123: Są szkoły do których można iść po średnim wykształceniu bez matury. Z tego co słyszałem niektórzy sobie chwalą, ale wracając do twojego przypadku porozmawiał bym z nauczycielami jak to wygląda czy jak podejdziesz do matury czy nie będą wystawiać ocen z tego tak jak w moim przypadku, bo jeżeli nie to próbować zawsze warto później będziesz pluł sobie w brodę bo nie spróbowałeś
  • Odpowiedz