Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozkręciłem laptopa aby wyczyścić wentylator, wymienić pastę. Później wszystko ładnie złożyłem i komputer nie chciał się uruchomić. To znaczy, wentylator zaczął chodzić bardzo głośno a zamiast ciepłego powietrza z niego wylatywało zimne powietrze. Kontrolka od baterii zaczęła mrugać, a po podłączeniu myszki do USB w ogóle nie reagowała. Monitor był ciemny, nic nie wyświetlał. Coś może źle podłączyłem czy jak? Co może być przyczyną tego co się stało? #informatyka #laptopy #dell #naprawalaptopow
  • 9
  • Odpowiedz
@DaxLer: No chłopie, 15 tysięcy rzeczy mogło pójść nie tak, nikt Ci nie da odpowiedzi raczej. Rozłóż go jeszcze raz, sprawdź czy wszystko podłączone prawidłowo i próbuj. Jak nie, to oddaj do serwisu.
  • Odpowiedz
@DaxLer: Coś na pewno zrobiłeś źle, skoro wcześniej było ok. Wpisz na YouTube model laptopa + disassembly, sprawdź krok po kroku czy wszystko zrobiłeś tak jak trzeba, ewentualnie zrób to jeszcze raz, bo coś nie podłączyłeś najwidoczniej.
  • Odpowiedz
@robert83: nie piszczy tylko głośno wentylator chodzi. Jakby na najwyższych obrotach. Nic się nie wyświetla na ekranie, cały czas tak samo. Dell Inspiron 17 5759
  • Odpowiedz