Wpis z mikrobloga

@SanteSimon: Polecam zamówić z kodem XXNFWWE ! ilość paczek zawsze jest taka sama bo są te początkowe filmiki itp. -15 zł na iqosa i trzy paczki od razu, A jeżeli jesteś ze śląska mam na sprzedaż Iqosa 2.4+ biały lub różowy nowy w folii za 90 :)
  • Odpowiedz
Chciałbym przedstawić wam promocję (oczywiście post nie ma zamiaru namawiać do palenia, lecz oszczędzić trochę zdrowia) na system podgrzewania tytoniu IQOS. Część osób z Was na pewno o tym słyszała, a część pewnie nie. Dlatego opiszę co i jak... :

IQOS - to nowy sposób używania tytoniu. To wszystko, czego oczekujesz od tytoniu, bez tego, co zawsze Ci przeszkadzało.
Bez typowego dymu. Bez popiołu. Mniej zapachu.

IQOS to największy przełom w branży tytoniowej od wielu lat
  • Odpowiedz
Kod:
26ONE9A -15zł na każdy model + 3 paczki Heets + 3 w cenie 1 paczki Żabka + IQOS CLUB (program z korzyściami) na iqos.com lub w salonie oraz u przedstawiciela.
  • Odpowiedz
Kod polecający na zakup urządzenia ode mnie, kto pierwszy ten lepszy: 1VMM626

Profitów nie sprawdzałem, ale zapewne jak u użytkowników powyżej: rabat na urządzenie, darmowe paczki heetsów itp.
  • Odpowiedz
C5NRKJ4 - łapcie kodzik na Iqos :) wychodzi za 98 zł z trzema gratisowymi paczkami, a jak zarejestrujecie urządzenie na ich stronce to jeszcze wlatują jakieś gratisy na paczki. :)
  • Odpowiedz