Wpis z mikrobloga

@LubieKawe: Wielokrotnie przekonywałem się o tym, że u nas w kraju liczy się tylko i wyłącznie cena. Jeśli taka opcja z tymi drzwiami była choćby złotówkę tańsza... To jest jak jest. Nie wiem co dokładnie przekłada się na takie podejście - może bieda, może januszerka, może straszne zydzenie, może wychowanie w stylu "nie jedz tego pjoter, to na święta" (a po świętach do kosza, bo było inne żarcie), a może
  • Odpowiedz
@Fejk_trener: Może te konkretne akurat nie bo ktoś tam grzebał wcześniej, te skrzydła są niesymetryczne. Niemniej mieszkam w starym mieście na Śląsku, mam także mieszkanie w kamienicy, jest to taka nowa plomba pomiędzy starymi kamienicami. Mam znajomych którzy mieszkają w starych kamienicach i wydali naprawdę sporo PLN na naprawę drzwi. Niektórzy długo szukali drzwi lub jakichś elementów do nich. No i fachowców, żeby to ogarnąć. Oczywiście takie cuda jak na
  • Odpowiedz
otwierane 'na klatkę schodową'.


@celulozy: dzięki
fakt, chociaż w tym przypadku zagrożenie żadne - to jest ostatnie mieszkanie więc takie drzwi w niczym nie utrudnią ewakuacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@megawatt: to nawet nie chodzi o utrudnianie komuś, tylko o np. wyważenie przez ekipę strażaków. Łatwiej jest wbić drzwi do mieszkania. Z zamontowanymi 'na klatkę schodową' schodzi dłużej
  • Odpowiedz
Łatwiej jest wbić drzwi do mieszkania


@celulozy: ale trudniej się włamać ;) - pytanie co się częściej zdarza, wejście siłowe czy próba włamania

schodzi dłużej


@celulozy: piłą dłużej niż tym hydraulicznym sprzętem? oprócz tego że po pile drzwi się do niczego nie nadają a po hydraulice jak się uda to tylko zamek do wymiany
  • Odpowiedz