Wpis z mikrobloga

Podobno Microsoft w końcu wziął się za walkę kupowanymi kontami, ale mam pytanie czy odbija się to jakos ludziom, którzy legalnie kupują klucze ale dzieła się 50/50, bo jeden ma ustawiona konsolę jako domową, a drugi kupił te grę i gra online na swoim koncie - czy to jakoś uderza w te stara metodę, czy nie będzie problemów? Chciałem kupić tak Fifę 21, ale jeśli ma kogoś co chwilę wylogowywać to masakra #xboxone
  • 11
@Parkero: Przecież to takie samo łamanie regulaminu jak sprzedawanie kont do grania offline. W zamyśle to miało umożliwiać korzystanie ze swojego konta na cudzym sprzęcie podczas jakiegoś wyjazdu, a nie dzielenie się kosztami dwójki obcych osób korzystających z dwóch różnych konsol.
Nie trzeba daleko szukać w regulaminie, żeby przeczytać, że niedozwolone jest:
- Udostępnianie profilu innym osobom
- Próby uzyskania dostępu do cudzych kont

Rozbraja mnie ta podwójna moralność, gonienie za
@GeWa ja mówię o zwykłym kupieniu Fify ze Store żebym miał ja i siostrzeniec, a Ty dorabiasz mi tutaj nie wiadomo co. Nie porównuj takiego zakupu za legalne pieniądze i pełna kwotę z jakimiś sposobami kupna za grosze poprzez kradzione karty kredytowe...
@lobeczek__ o, i to jest dla mnie cenna informacja. Czyli nie ma potrzeby logowania się na to konto, wystarczy że będzie na danej konsoli ustawione jako domow konsola i można tam gracm
Nie porównuj takiego zakupu za legalne pieniądze i pełna kwotę z jakimiś sposobami kupna za grosze poprzez kradzione karty kredytowe...


@Parkero: Nikt tam nie kupuje za kradzione karty bo skąd dzieciak z allegro ma takowa mieć? Tez kupują za legalne pieniądze tylko dzielą konto na 20 zamiast na 2.
@GeWa chłopie, mówię, że te konta są nabijane grami ze skradzionych kart kredytowych i tego nie robią Ci sprzedawcy na allegro tylko to się dzieje krok wcześniej. Kupują te konta na rynku rosyjskim albo chińskim.
@Parkero argumentuj to jak chcesz, według regulaminu udostępnienie swojego konta "siostrzeńcowi" czy komukolwiek innemu jest zabronione. Ten zapis nie pojawił się wczoraj, tylko pewnie jeszcze za czasów x360. Sam skorzystałem parę razy z cebulowych kont, ale nie mam do nikogo pretensji że to zablokowali. Tak samo nie miałbym pretensji jakbym kupił grę na swoim koncie i dzielił się z ziomkiem i nagle mi to zablokowali. Cebulowe konta czy dzielenie kont na kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeWa
"Nikt tam nie kupuje za kradzione karty bo skąd dzieciak z allegro ma takowa mieć? Tez kupują za legalne pieniądze tylko dzielą konto na 20 zamiast na 2"

nie na 20 a na 80-100, przy rdr2 to nawet było 150
@Zevs nikt nie ma za nic pretensji tylko zadałem proste pytanie czy kupowanie 50/50 nadal jest dostępne czy jest to zablokowane.
Sam napisałeś, że korzystałeś z kont, które dzieliło po 200 osób i teraz wielki świętoszek i niby się cieszysz bo to zablokowali i nagle zmieniasz swoją moralność. Coś tutaj z Tobą chyba jest nie tak.
Kupowałeś konta po 3zl, a ganisz mnie płacącego 280zl za grę... Opanuj się, Microsoft udostępniając taka