Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Siwa_rusalka: Najlepsze! Tak trzymać :D Faceci są prości i praktyczni kobieta z takimi pazurami może wszystko, nie psują się , są tanie, są ładne czego chcieć więcej OD PAZNOKCI ? Drogie #rozowepaski jak chcecie się podobać facetom to nie paznokcie długie na 5cm pomalowane na kolory odstraszające drapieżników czy torebki za równowartość samochodu nas skuszą a szczery uśmiech i fajny charakter ale tego za pieniadze się nie kupi ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arcxa: Jakby moja różowa zrobiła sobie takie paznokcie to bym bez słowa uciekł z domu, rzucił pracę i wyemigrował na Madagaskar.
@Siwa_rusalka: Może przez paznokcie zwróciłbym uwagę ale widząc tatuaż odpuściłbym sobie dalsze zainteresowanie. Moja żona nie ma ani jednego tatuażu i nie zamierza. Między innymi dlatego nią została(σ ͜ʖσ)
@KrwawyPacyfista: alez zupelnie mi nie chodzi o twoja orientacje w tych dywagacjach. Ja bym nie wymagala od niebieskiego np. golenia jajek gdybym sama miala busz, tak samo nie nazwalabym czyjejs czesci ciala odpychajaca gdybym sama nie stosowala na niej zabiegow, ktorych od drugiej strony oczekuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gosialke: Ja gole jaja dla siebie własnego komfortu i higieny, jeśli moja zarosła nie mam z tym problemu. Z nogami tak samo, jeśli trochę zarosła nie robię jej wojen z tego powodu. Naturalne paznokcie u kobiet mnie odpychają i jest to kwestia gustu. Mam nadzieje, że wyjaśniłem Ci sytuację