Wpis z mikrobloga

bierze ktos sedam (bromazepam to jest jesli sie nie myle) 3mg? czy to jest duza dawka jak na benzosy? bo wiem ze np. 3mg jednej marki benzosow nie rowna sie 3mg innej marki benzosow. bo ja sobie lykam okazjonalnie czasami po dwie takie tabsy i w sumie nie jestem pewien czy to w ogole na mnie dziala czy nie. niby mam wrazenie ze leki sobie jakby wytlumione albo ze lepiej pozniej mi sie spi i sen jest jakis taki glebszy i w ogole ale rownie dobrze moze to tez byc jakis efekt placebo czy cos. ktos albo cos?
edit: moze tez ktos wytlumaczyc mi jak mocny jest sedam na tle innych rodzajow benzo?
#benzodiazepiny #antydepresanty
  • 43
  • Odpowiedz
@10129: kurde a mnie psychiatra pytal jakie benzo bym chcial czy takie ktore dziala krotko ale bardzo mocno czy slabo ale dluzej to wybralem to pierwsze w sensie ze mocno ale krotko i dal mi wlasnie sedam 1 tabletka w razie ataku paniki. to znaczy ze mnie zrobil w wala ten doktorek? 3x6g? serio? czyli 3 razy wieksza dawka jaka wzialem sobie dzisiaj? bo ja sobie lyknalem dwie tabletki 3mg to
  • Odpowiedz
@10129: to ile tych afobamow powinienem lyknac zeby cos poczuc? i ile moglbym maks zeby nie przedawkowac? ja to bralem max po dwie tabletki jakies 3 lata temu a teraz poszedlem kolejny raz do psychiatry i dal mi wlasnie ten sedam. w sumie z sedamem mam identyczne pytanie ile tego lykac zeby cos poczuc ale tak zeby nie przesadzic?
  • Odpowiedz