Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie macie opinie co do umywalek nadblatowych ,
Bo z tego co się parę razy przewinęło to raczej nikt nie zachwala . Wiem że trzeba na pewno unikać z płaskim dnem , mam u rodziców i jest non stop jakiś syf , żeby była czysta trzeba by po każdym użyciu wycierać do sucha xd kolejna sprawa macie jakieś ciekawe modele do surowej, szarej łazienki ?

#remontujzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
@Ciostek937: Odradzam, znajomym odradzałem nie posłuchali, teraz przyznają racje. Ciężko utrzymać ja w czystości jak i blat wokoło niej. Poza tym blat musi być nisko wiec pralki pod niego nie dasz. Ciężko ja dobrze zasilikoniwac wokoło. Trzeba dobrać dobra baterie itp. Oczywiście to wszytko zależy od kształt umywalki. Do codziennego użytku odradzam. Chyba ze do jakiegoś biura itp
  • Odpowiedz
@Ciostek937: Ja akurat mam nablatową, ale dosyc sporą i prostokątną i jakos nie widze tych minusów co powyżej. Jedyne z baterią trzeba było trochę więcej pomęczyć by przymocować.
  • Odpowiedz
@kodijak zdjęcie czego dokładnie?
Też mam nablatowa i chwale. Żadnych minusow z tych powyżej, oprócz blatu, bo w sumie wziąłem czarny i od razu wiedziałem że będzie wszystko widać na nim, ale coś za coś. Drewniany mi się nie podoba, a na nim pewnie mokre plamy nie są tak widoczne.
Silikon nie wiem z czym problem.
Mam z płaskim dnem i ładnie wzyztsko się zmywa, umywalka za 161zl z castoramy

Na
  • Odpowiedz
@Ciostek937 Ja też polecam, uważam że wygląda sto razy lepiej niż wpuszczana. Pod warunkiem, że lubisz blat właśnie. Fakt, że jest trudniej umyć za umywalka, dookoła baterii etc. Ale wg mnie jest ekstra.
@stanley88 Ja mam nad pralką i uważam, że wysokość jest znakomita. Moja narzeczona jest dość niska, a i tak korzysta jej się wygodnie. Dzisiaj umywalki robi się znacznie wyżej, niż kiedyś. Ale wiadomo, jak komu wygodnie.
Trollunio - @Ciostek937 Ja też polecam, uważam że wygląda sto razy lepiej niż wpuszcz...

źródło: comment_16012249531M882FxSb4xkZK7DsppaD8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Trollunio: Eee ta Twoja nablatowa to taka płaska jakaś. Nie powiem fajna, ale często nablatowe to takie miski o wysokości ponad 20cm. Twoja jest o jakieś 2 cm wyższa niż standardowa wpuszczana.
  • Odpowiedz
@stanley88 No właśnie pisałem małe sprostowanie, a już nie mogę edytować. Fakt, ona wystaje 4cm nad blat, a reszta jest wpuszczona w blat. Więc w sumie nie zabieram głosu w rozmowie :-D
  • Odpowiedz
@Trollunio: No to jednak jest typowo wpuszczona, moja jest wpuszczona a wystaje może 2cm. Są tez podwieszane, np tak mam w kuchni, czyli poniżej blatu i to wyglada i używa się super ale w kuchni raczej
  • Odpowiedz