K*rwa bojówka #heatculture to jest insza inszość, narzekają na sędziowanie w serii z Celtics, a nic nie mowią o sedziowaniu w serii Nuggets - Lakers. Gdzie w sumie jedyny do tej pory wygrany mecz przez Nuggets był ustawką sedziowską, iluzją zbalanasowania, bo seria zaplanowana na dotarcie Lakers do finałów. Foul trouble dla Jokiča to k*rwa jakiś żart był .

Wiecie czemu ostatnia dekada była najlepszą w historii NBA? Bo lakers nie byli przepychani przez sędziów ku uciesze gawiedzi, jedynej takiej organizacji która zawsze zagwarantuje NBA swietne ratingi, toteż kasę. Lakers oczywiście nie byli przepychani, bo Bryant im swoim przedłużającym się zakończeniem kariery taką marną dekadę zmajstrował, dekadę bez playoffów.

#nba
  • 8
  • Odpowiedz
Krwa bojówka #heatculture to jest insza inszość, narzekają na sędziowanie w serii z Celtics, a nic nie mowią o sedziowaniu w serii Nuggets - Lakers.

@nikola_vel_makia: 11 na 27 niewłaściwych gwizdków (lub ich braków) na niekorzyść Miami w trakcie całych playoffów. Mówi to coś Tobie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

• Odpowiedz
@parooow: chyba liczą last minute reporty tak? Czy z czego innego? Bo jak opinia ze w pierwszej kwarcie było coś nie tak to subiektywnie raczej, ewentualnie z press releasów sędziów po meczu jak się gdzieś przyznają przed ostatnimi 2 minutami @piotr-zbies
  • Odpowiedz
@nikola_vel_makia: Lakers i Nuggets remisują w liczbie otrzymanych rzutów wolnych 113-113.
Zawodnicy Lakers mają na koncie 12 fauli więcej niż zawodnicy Nuggets.
LeBron rzucał odpowiednio 4, 4, 2(!), 14 rzutów wolnych w kolejnych meczach.
Przypominam, że to Lakers są drużyną która bardziej polega na wjazdach pod kosz i punktach w pomalowanym. Sędziowie mylą się w obie strony i Denver wcale nie przegrywa przez złe calle.