Wpis z mikrobloga

Pokaż mi swoje towary.

Pierwsze przejście #wiedzmin3 uważam za nieudane ponieważ Ciri została cesarzową. Nie wiedziałam jakie wybory podejmować. Rok po ukończeniu tej gry wróciłam do niej niewiele pamiętając. Przeszłam ją dość szybko, pierwsze przejście było na #xbox, teraz mam porównanie z #pc :). Grałam na padzie od Xboxa bo tyle mi po nim pozostało. Jak wrażenia?

Gra moim zdaniem wygląda nieco lepiej na PC i działa zdecydowanie bardziej płynnie. Mam tylko GeForce 1060 6GB więc nie mogłam sobie pozwolić na ultra ale przynajmniej było płynnie. Na Xbox zdarzały się spadki poniżej 20fps nawet.

Drugie przejście wykonywałam również bez żadnych poradników, stawiłam czoła królowi gonu w mistrzowskiej zbroi wilka. Walka nie była łatwa ale poszła za pierwszym razem. Więc grę uważam za dość prostą jeśli za pierwszym podejściem i bez planowania w postaci przygotowania taktyki, eliksirów czy olejów można pokonać main bossa.

Skończyłam wczoraj późną nocą. I z poczuciem, że #!$%@?łam. Ciri zginęła, #!$%@?łam pierwsze podejście, #!$%@?łam drugie, szukam od czego zależy wynik - od misji z której zapisu nie posiadam. Idę spać smutna... Rano wstaję, odpalam Wiedźmina, idę do karczmy... Przy stole siedzi postać w kapturze... Avallach? Yen? To Ciri! Radość przepełnia me serce. Dziewczyna została Wiedźminką. Geralt był tak przekonujący że i mnie przekonał, że umarła. Niby tylko gra ale czuję satysfakcję, że w końcu zrobiłam to tak jak się powinno () Teraz dwa dodatki, pijcie ze mno kompot!
Pobierz Plotkova99 - Pokaż mi swoje towary.

Pierwsze przejście #wiedźmin3 uważam za nieuda...
źródło: comment_1601107507XfVKizenmNdBHUvF3iOAAV.jpg
  • 76
@Plotkova99: Jak dla mnie gra jest jakieś 7-8/10 - Fabuła nie jest wybitna, nie raz bardziej interesujące były Questy poboczne, albo historia Barona, niż stricte główny wątek. Wybór który zaważy o tym czy mamy dobre czy złe zakończenie też jest nieporozumieniem xD Ale ogólnie grało mi się przyjemnie. Grę przeszedłem na najwyższym poziomie trudności - trochę brakowało mi dodatkowych punktów XP za walki z potworami na dużo wyższym poziomie umiejętności. Oprócz