Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie sądziłem, że spotkają mnie kiedykolwiek takie dylematy, ale szykuje się chyba ten słynny #s--s z koleżanką z pracy. Problem jest jeden, ona jest mężatką i ma dziecko w wieku przedszkolnym. Gościa widziałem dwa razy w życiu i nie wyglądał na zbyt dynamicznego. Ja jestem wolny. Nie wiem czy warto się w to ładować, ona daje podprogowo znać że nie ma mocy, że gość się o czymkolwiek dowie. Kurde, moralniak siedzi mi na karku, ale z drugiej strony chyba tak działa właśnie #chad
Iść w to czy nie? W październiku jest już ustawiony wyjazd szkoleniowy połączony z integracją o ile korona nie wybije...
#zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6e0c0af49ad326e7b1b40c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Notakaprawda dopóki sam nie zostałem zdradzony - odradzałbym Ci.

Jak to się stało że po zdradzie zmieniłeś zdanie? Nie przeżywałeś jej tak jak byś chciał być się spodziewał, stwierdziłeś że to nic strasznego zostać zdradzony? Czy o co chodzi?

OPie miej rigcz i się ładuj w to. Pomyśl o dziecku, jest nie winne, możesz mu r------ć życie
  • Odpowiedz
@temokkor: nie, po prostu każdy ma na to w------e, a Ty masz się przejmować? byłem z Dziewczyną którą określa się mianem 11/10, byliśmy 6 lat i przez te 6 lat mieliśmy setki turbulencji, kłótnie, rozstania etc. Rok dochodziłem do siebie. każdy ma w------e czy laska ma faceta - wy też miejcie.
  • Odpowiedz
UkrytaPantera: Bierz to co Ci daje i zrób tak żeby jej facet się dowiedział. Nie miaj żadnych skrupułów, jak zdrada siedzi w jej naturze to nich poniesie za to konsekwencje. A Ty nie dość, że poruchasz to możliwe, że uratujesz gościowi resztę życia gdy ten ją zostawi i znajdzie sobie inną nornalną.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mąż mężem, ale to, że ma małe dziecko, trochę zmienia sytuację.

Trudno coś tu radzić, bo są różne sytuacje, może ich uczucie wyparowało, a mąż sam ma kogoś na boku, a może on jest kompletnie nieświadomy tego co się dzieje i jakby się dowiedział o zdradzie, to rozwód. O ile nie jesteś po uszy zakochany, to jednak dałabym sobie na wstrzymanie.
  • Odpowiedz
Odpuść sobie ten temat. Mało jest wolnych kobiet? Jak można r----------ć komuś związek? Nawet jeśli ta osoba jest zainteresowana, to może jeśli jej odmówisz, to sobie jakimś cudem coś przemyśli i jednak nie zdradzi? Różne są sytuacje w związkach, nie zawsze na tyle poważne. Kubeł zimnej wody na takich trzeba wylać i może przejdzie.

A później ludzie nie mogą znaleźć normalnego partnera bo latał na boki albo korzystał z używanych partnerów (tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pomysł głupi. Problemy mogą być spore, zwłaszcza współcześnie. Jak się trochę zakocha, to jeszcze Ci w pracy problemów narobi.

Pomijam kwestie moralne, dziecko któremu potencjalnie rozjebiesz życie.

  • Odpowiedz