Wpis z mikrobloga

@obszarnik: ale kto kogo wyśmiewa, wrzucanie twarzy czyjejś osoby beż żadnego komentarza jest wyśmiewaniem? Rozumiesz że jedyny rasizm jaki tu jest siedzi w twojej głowie, jak widzisz zdjęcie czarnej osoby to już myślisz że jest wyśmiewany.
@obszarnik: wskaż mi miejsce w którym OP coś takiego napisał, to są tylko twoje urojenia bo gdzieś ktoś tak kiedyś napisał to przenosisz to na wszystkich z którymi się nie zgadzasz.
@obszarnik z tym memem nie wiem o co ci chodzi. Wyzywam kogoś? Zesrałes się bo wiesz, że jestem bardziej tolerancyjny niż ty. Nie mam nic do normalnych homoseksualistów ani do czarnych. Ogólnie szanuje każdego kto jest uczciwy i jednocześnie pluje na tych co maja w dupie innych.
@obszarnik kłamiecie że bral narkotyki czy był bandyta. To rasizm.
Fik Fik fikołeczki? Ktoś tu zapomniał, że mamy Internet i łatwo sprawdzić kto kłamie?
Z wikipedii:
W przeszłości George Floyd miał kilkakrotnie problemy z prawem: w 2002 spędził 30 dni w areszcie za kradzież, w 2005 spędził 10 miesięcy za posiadanie kokainy, a w 2009 został skazany na 5 lat więzienia za dokonany w 2007 rozbój kwalifikowany
@uriel_ck: a normalny homoseksualista to jaki? Taki co się ukrywa ze swoją orientacją i swojego partnera przedstawia jako kolegę czy przyjaciela? Bo chyba nie taki co normalnie Ci w pracy powie że był na wycieczce ze swoim chłopakiem, po co się przecież tak obnosić ze swoją orientacją, prawda? A ludzie czarni nie istnieją, jest to obraźliwe określenie w stosunku do afroamerykanów.
@obszarnik typie, ale masz nasrane do gara i jeszcze czytać nie umiesz, ze zrozumieniem.
Normalny homoseksualista to taki jak normalny heteroseksualista. Taki który żyje uczciwe.
Nigdzie nie użyłem słowa czarny. Kłamiesz i i fikołki robisz
Nie mam nic do normalnych homoseksualistów ani do czarnych.


Nie, w ogóle nie użyłeś nigdzie takiego słowa. Zarzucasz mi że kłamię podczas gdy 2 komentarze wyżej właśnie tego określenia użyłeś.
I sugerujesz że większość homoseksualistów żyje nieuczciwie?