Wpis z mikrobloga

#szkola Mem z głównej przypomniał mi jedną ciekawą rzecz. Kiedy byłem w gimnazjum to mega interesowałem się historią oraz montażem filmowym. Codziennie czytałem artykuły na wikipedii i dosłownie je tam molestowałem. Sklejalem też różne filmy, odkrywałem różne programy. Niestety moi rodzice byli wręcz #!$%@? za to, że tyle siedzę przed komputerem. Zabierali mi kable od zasilania, klawiaturę, monitor. No działo się. Oczywiście prawie zawsze powtarzali, żebym wyszedł z domu i coś porobił. No i tak czas mijał, nieustanna walka trwała, aż dopięli swego. Po szkole zamiast jak zawsze wracać do domu by posiedzieć przed komputerem i dowiedzieć się czegoś ciekawego zacząłem przesiadywać z kolegami za szkołą i chlać browary. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to dobrze, że rodzicom udało się wyciągnąć mnie z tego okropnego nałogu. Na pewno wyszło mi to na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@kcrgs: @SzanownyPan: ja bym zrobił tak samo na miejscu waszych i moich rozdzicow. Ja siedziałem bez skrępowania ile chciałem przy kompie i nic dobrego mi z tego nie przyszło oprócz braku umiejętności społecznych. Nauczyłem się podstaw programowania a potem mi się znudzilo.