Wpis z mikrobloga

nie mogę z tego jak on wypowiada się o tej szkolnej w taki sposób jakby serio był za nią odpowiedzialny , ma się za takiego administratora uniwersum i to strasznie " już powiedziałem wojtkowi że ma tylko jeść i spać sami tego chcieliście " brzmi jak i kto jest teraz gurom to ja wygrałem wy jesteście dołem "Tiger Bonzo", ty durniu bez mózgu dla nas to bez różnicy czy on śpi sra czy gotuje i tak jest nudny jedynie #!$%@? coś tam świruje i można śmiechnąć z niego , ty serio myślisz że zrobisz z niego jakąś peronę na yt :D teksty w stylu że każdy podziela twoje zdanie dlatego blokujesz komentarze i łapki , ty byś wiedział co zrobić z pryszczatymi dlatego się boisz pokazać , no ale i tak wygrywa tekst z fikuśnymi okularami no bo przecież to bardzo śmieszne jest tak jak wszystko co wymyślasz w okół szkolnej deklu , jesteś bezbekiem twój humor to dno próbujesz majorem robić kontent dla gimbazy ale nawet ona cie ma już dość i wyzywa cie , wszystko co dziś zostało tu napisane jest prawdą odejdź nikt cie tu nie chce niszczysz szkolną przywłaszczyłeś sobie małpy w cyrku i myślisz że widzowię chca oglądać twoją nudną tresurę zamiast to co one robią na wolności !
#kononowicz #patostreamy
  • 6