Wpis z mikrobloga

Jestem za przyjmowaniem imigrantów. Tylko jeżeli to będą kobiety, z Afryki, z Bliskiego Wschodu itd. niech nawet wpadnie ich 1-2 miliony. Wyłącznie kobiety.
Tak się wyrówna niż demograficzny, zniszczony rynek matrymonialny + pomożemy biednym kobietom w państwach zniszczonych wojnami i bieda znależć pracę. A polki co o tym myślą ? A kogo to obchodzi, bo mnie nie
#przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
@Mescuda: Efekt będzie taki, że będą życ z socjalu, szybko przyzwyczają się do nowych standardów, netflix i media zryją im banie, i na przegrywa najwyżej spluną i będą się uganiać za czadami/bogaczami.
  • Odpowiedz
Tak się wyrówna niż demograficzny, zniszczony rynek matrymonialny


@Mescuda: Spokojnie top 5% będzie miało 1-2miliny plus potencjalnych partnerek a przegrywy nadal będa przegrywami
  • Odpowiedz
@Mescuda: imigranci to najczesciej mezczyzni w sile wieku, nie dlatego ze wszystkim innym sie podoba zycie w kraju ogarnietym wojna, tylko dlatego ze z takiego kraju ciezko jest uciec.

Trzeba dysponowac niemalym majatkiem. Kazdataka wyprawa to tez duzo ryzyko, bo przeciez nie kazdy przezyje ucieczke.

Dlatego jak juz rodziny zrzucaja na taka podroz, to wybieraja osobe ktora ma najwieksze szanse powodzenia w wyprawie, z nadzieja ze jak jej sie uda to sciagnie do siebie
  • Odpowiedz
Jestem za przyjmowaniem imigrantów. Tylko jeżeli to będą kobiety, z Afryki, z Bliskiego Wschodu itd. niech nawet wpadnie ich 1-2 miliony. Wyłącznie kobiety.


@Mescuda: Razem z hiv który jest tam plagą? XD
Co do przyjmowania większej ilości kobiet niż facetów, jestem za.

@Mescuda: Jeszcze drobne
  • Odpowiedz