Wpis z mikrobloga

Siemano. Gram karierę Legią Warszawa chcąc rozwijać ją tak jak każdy polski kibic sobie marzy. 1 sezon to oczywiście mistrz Polski, zdobyty puchar i superpuchar Polski, wyjście z grupy Ligi Europejskiej i odpadnięcie z AS Roma po zaciekłym 1 meczu (drugi to 0-4 i do domu). Oczywiście polityka transferowa również uległa zmianie, pozbyłem się szrotu zza granicy i kominów płacowych (Jędrzejczyk, Pekhart, Nagy, Remy out) i postanowiłem sprowadzać tylko i wyłącznie młodych i utalentowanych polskich graczy korzystając przy tym bardzo silnie z wychowanków (Ariel Mosor, Rosołek, Cielemecki, Karbownik, kupno Buksy, Kozłowskiego, powrót Szczepańskiego *klauzulę miał że wrócić do nas może za 23 tyś euro, gracz po pół roku w Rakowie warty 1,5 mln*, wypożyczenie na 2 lata Patryka Dziczka). I właśnie do tych młodych pije. Radosław Cielemecki, w 1 sezonie rezerwowy, końcówki, w 2 już powoli wygryza Wszołka i dostaje ode mnie więcej minut. Rozwijał się świetnie do czasu... Aktualnie jak można zauważyć atrybuty mają tendecję zniżkową podczas gdy po statystykach widać że gra bardzo dobrze. Ktoś mi powie co robić, aby cały czas był stonks? gra dużo, bardzo dużo jak na swój wiek.
#fm #footballmanager #fm #fm20 #legia
michalxd21 - Siemano. Gram karierę Legią Warszawa chcąc rozwijać ją tak jak każdy pol...

źródło: comment_1600940246kRzmhc5ZitCgtO8SR7SzGc.jpg

Pobierz
  • 4