Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wesele. Piękny czas aczkolwiek drogi. Sporo osób bierze kredyty, oszczędza czy pożycza. Moim zdaniem powinno być to rozwiązane bardzo prosto. Goście opłacają wszystko. Wiesz że miejsce + inne rzeczy ślubne wychodzą 200 zł / osobę? W takim razie każda osoba jako potwierdzenie przelewa 200zł. Para młoda by nie musiała zaciskać pasa i miałaby wesele. Nie wiem może jestem #!$%@? że taki sposób uważam za najlepszy

#wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6bba70f49ad326e7b1afa5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz ze 90% gosci nie daje #!$%@? o gowno wesele?
Serio to jest umiarkowana przyjemnosc #!$%@? wodke do rana z jakimis losowymi januszami i grazynami pod disco polo.
Cala szopka to pokaz "na co stac" starych albo mlodych. Gdyby trzeba bylo wprost placic to mozna by wymagac, a nikt na gowniana impreze za 200zl nie pojdzie. Zreszta porzadne wesele do 500+
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak płacę 2 stówki to chcę mieć udział w wyborze lokalu, zespołu, dań itd. Już widzę jak kilkadziesiąt osób dochodzi do wspólnego zdania, widziałem kilka zebrań wspólnot mieszkaniowych.

Pamiętaj żeby to potem do US zgłosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej (chyba) 4900zł w ciągu 4 lat od osoby nie trzeba zgłaszać darowizny ani odprowadzać od niej podatku.
  • Odpowiedz