Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś zna się tutaj na roślinach mięsożernych?
Mam kilka pytań,
Gdzie idzie dorwać takie roślinki w okolicach #katowice ?
Jak z utrzymanien takiej rośliny, konkretnie chodzi mi o tą, która się zamyka jak owad dotknie kilku tych "czułków"?
Jak to jest w okresie zimowym, wytrzymają na samej wodzie czy będę musiał im kupić coś żywego?
Jaka jest cena takiej rośliny?

#rosliny #slask #kiciochpyta #ogrodnictwo
  • 11
@Anty_Chryst w katowicach to nie mam pojęcia, ale nie ma się czym martwić i śmiało zamawiaj z Roraimy przez Internet! ʕʔ Pewnie masz na myśli muchołówkę z tymi "czułkami", to tak jak ktoś wyżej pisał, na Roriamie jest poradnik, a w razie dodatkowych pytań jestem do usług. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zimą nie musisz karmić, muchołówki się zimuje
@Anty_Chryst nie wiem jak się je czy zimuje mrówki, ale muchówkę chowasz do piwnicy/garażu albo zostawiasz na zewnątrz otoczoną szmatkami czy w styropianowym pojemniku
@Anty_Chryst jeśli jej nie przezimujesz, to będzie taki efekt jakbyś zamiast spania przez miesiąc pił redbulle, a muchołówka ma mniejszą tolerkę niż standardowy wykopek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Największe (z tych na cały rok do domu, czyli niezimujących) są dzbaneczniki, możesz zobaczyć we wrzucanych przeze mnie postach kilka zdjęć gigantów