Wpis z mikrobloga

#aliexpress taki wyrok aliexpress po tym jak paczka po 90 dniach nie dotarła do paczkomatu. Status to od 26 czerwca (DataOpis2020-06-21 02:39:34Przewoźnik otrzymał przesyłkę []2020-06-21 09:19:52Nadejście do sortowni []2020-06-21 15:27:55Opuszczenie sortowni []2020-06-21 17:20:19Nadejście do sortowni []2020-06-22 20:00:00Przekazanie do linii lotniczych []2020-06-24 15:09:00Odprawa przesyłki rozpoczęta (import) (Ten status nie oznacza naliczenia dodatkowych opłat!) [Belgia]2020-06-24 15:39:00Odprawa przesyłki zakończona pomyślnie (import) (Ten status nie oznacza naliczenia dodatkowych opłat!) [Belgia]2020-06-26 08:04:00Nadejście przesyłki do kraju tranzytowego)
To statusy z #alipaczka.
Z informacji ze strony kurier24 wynika że paczka jest zwracana (żadnego smsa ani nic nie dostałem pewnie chińczyk wpisał zły numer albo coś) co można zrobić ? Złożyłem odwołanie że nie jestem zadowolony z rozstrzygnięcia Ali. Jest szansa na zwrot kasy jeszcze ?
matnos - #aliexpress taki wyrok aliexpress po tym jak paczka po 90 dniach nie dotarła...

źródło: comment_1600858024G2sl4RBwnj5hehaNOlsHlV.jpg

Pobierz
  • 8
@matnos wczoraj założyłem spór z identycznego powodu. Odrzuciły od razu ale dały 3 dni dodatkowego oczekiwania w sporze. Pewnie po tym przyznają albo jeszcze raz przedłużą
via Android
  • 0
@jarzzz no ale nie rozumiem czemu mi odrzucili jak w trackingu mają że nie dostarczono. Na InPoscie w ogóle takiej paczki nie ma co oni z nimi w ogóle nie współpracuja ? Jak to ugryźć bo InPost nie daje info po angielsku chyba na aplikacji a po polsku nie ogarną
miałem to samo tylko ze dostalem fake tracking paczka byla odebrana gdzies w innym miescie , aliexpress uznalo ze paczka odebrana wiec mam spadac na drzewo nie wazne ze pod innym adresem. Byla mozliwosc odwolania od decyzji co tez uczynilem , ale nawet nie pofatygowali sie jej rozpatrzyc. Odpuscilem bo to byla duperela za grosze.
@matnos: @jarzzz: No, nie pocieszę, mi kazali czekać najpierw 10 dni, potem kolejne 10 i ostatnio jeszcze 3
a dziś dostałem rozstrzygnięcie takie jak wcześniejsze "judgement" i praktycznie takie samo jak załączone przez @matnos: w skrócie "Paczka została dostarczona na lokalną pocztę ;-) a moim obowiązkiem jest ją odebrać"...
A sprawa wydawała się prosta do wygrania. Inpost zrobił zwrot do nadawcy (przed doręczeniem do paczkomatu). Zdobyłem nawet odpowiedz z