Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Ostatnio w aptece stałem 10 minut bo ekspedientka była bardzo miła dla jakiegoś starszego człowieka, który chciał zapłacić i wyjść a ona nagabywała go "a może ma pan złotówkę to wydam wtedy równo? Nie? A 20 gr? Też nie? To może karta ? A jednak pan znalazł 20 gr... No, a jeszcze 5gr się nie znajdzie? No niech pan poszuka.... Ładna pogoda prawda? Jestem #!$%@? przegrywem bo studiowałam 5 lat
@terwer358: Mgry zazwyczaj nie stoją zbyt długo za pierwszym stołem, większość obowiązków stanowi retaksacja recept, zamówienia i ogarnianie wszelkich rzeczy biurowych. :) Oczywiście zależy to też od konkretnej apteki i organizacji pracy, podziału obowiązków.

Praca techniczek i techników, która w dużej mierze składa się z obsługi pacjenta (ale również z wykonywania leków recepturowych) nie należy do prostych wbrew obiegowej opinii. A gburowaci pacjenci sapiący w kolejce i nerwowo tupiący nogą to
@vinca: Widzisz, widocznie technicy farmacji lub farmaceuci są czasami tak sfrustrowani wykonywaniem de facto pracy kasjera, że bywają gnuśni, opryskliwi i ociągają się z pracą. Przypadek z drobnymi wydarzył się akurat około miesiąc temu, stałem w kolejce ale się o nic nie upominałem, bo nie chciałem się zniżać do poziomu tej aptekarki, choć fakt, to trochę #!$%@? było jak aptekarka zamiast szybko kogoś obsłużyć (była kolejka) to wdaje się z jakimś