Wpis z mikrobloga

Na dzień dzisiejszy chciałbym wam powiedzieć że Centaur w swoim materiale nie przekazał nic nowego przeciętnie. Wszystkie informacje były przedwczoraj na wykopie. Użytkownik @SiennaWest pisał o tym, za co należy się mu szacuneczek, bo ikt tych informacji wcześniej nie miał. Centaur użył w materiale również informacje które użytkowniczka @xena83 wstawiła w postaci zrzutów ekranu z jutuby. Wszystko o czym jest pisze w podlinkowanym poście.
https://www.wykop.pl/wpis/52267565/ponad-tydzien-temu-w-szpitalu-zdiagnozowano-u-kono/
#kononowicz
lukwyk - Na dzień dzisiejszy chciałbym wam powiedzieć że Centaur w swoim materiale ni...

źródło: comment_1600841488QIgQGhcuzfyBwWrsCCmlEy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukwyk: no właśnie nie wiadomo, czy ropień płuc to objaw nowotworu, bo doczytałem się, że może to być tylko konsekwencja niezaleczonego zapalenia płuc. Ten zabieg, o którym się mówi to chyba odciągnięcie ropy z płuc.
  • Odpowiedz
ie wiadomo, czy ropień płuc to objaw nowotworu, bo doczytałem się, że może to być tylko konsekwencja niezaleczonego zapalenia płuc. Ten zabieg, o którym się mówi to chyba odciągnięcie ropy z płuc.


@matador74: być może, ja nie napisałem, że na 100% tak jest. Oparłem się na tym, co o tym przeczytałem w necie. Do takiej operacji Konon byłby zapewne uśpiony - sądzę, że to wiązać się może w jego przypadku
  • Odpowiedz