Wpis z mikrobloga

@Shiianah: śledzę Cię na twitchu już od jakiegoś czasu i faktycznie czuć u Ciebie tę pasję, dlatego lepiej usuń tutaj czym prędzej konto, bo wykopki cię zniszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shiianah: kurde, mam dziwne wrażenie że gdzieś Cię już widziałem i teraz mi to nie daje spokoju xD. A nie oglądam za bardzo streamerów więc musiałoby to być gdzieś na YT... Może to tylko jakieś projekcje podświadomości.
Jeśli chodzi o materiał to na plus, bo dosyć konkretnie, mimo że pewnie nigdy nie będę cosplayerem, tak w sumie o formowaniu pianki z podkładów do siłowni pewnie bym nie pomyślał a może
  • Odpowiedz
co masz na myśli?


@Shiianah: ładna kobieta z pasją jest na wikopu nie pożądaną osobą.
Teraz udają, że wszystko się im podoba, ale uważaj jak zaraz zaczniesz otrzymywać #!$%@? na priv ;)

Btw: masz niebieskiego? to się nie przyznawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: pedał to ma być obraza xD? Znam wielu i są lepszymi ludźmi niż ty. Po drugie, pieprze głupoty bo? Kulturalnie napisałem co myśle i to uzasadniłem. Jakoś nie podjąłeś rękawicy by polemizować ze mną intelektualnie. Zamiast tego od razu zaatakowałeś personalnie tworząc wpis będący intelektualnym odpowiednikiem kleksa z gówna rozmazanego po ścianie. Pewnie pomyślałeś, że jak głośno staniesz w obronie OPki to zwróci na ciebie uwagę? Obawiam się jednak,
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Nie staje w obronie opki. w uju mam OPke. Po prostu mam beke z takich pajaców, którzy wiecznie płaczą jak to laski mają lepiej i w ogóle żyć nie umierać. A najśmieszniejsze jest to, że mówiono to w kontekście głupich plusików na głupim portalu. Wyjdź na zewnątrz, zacznij żyć i odlóż trochę wykop bo widzę, że wyśmianie twojego idiotyzmu od razu spotyka się z popularnymi przegrywowymi tekstami typu cuckold,
  • Odpowiedz