Wpis z mikrobloga

@MZ23: Jakby się zastanawiać nad tym tak sensowniej to takie zachowanie wydaje się logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszty utrzymania, ewentualnego serwisu, paliwa, etc. Wszystko się spina :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: no ładne są te Conquesty, choć nie podoba mi się polerowany bezel i ogólnie obecność wewnętrznego bezela (mam na myśli takie pocholone przy tarczy znaczniki na wewnętrznym bezelu). Ale mają swój klimat, także niech tam tyka latami.
  • Odpowiedz
@Del: Nie przesadzajmy, te Skody aż takie tanie nie są. Raczej cenowo sensownie się uzupełniają choć w głowie coś z szwajcarskiej wyższej półki cenowej to już wtedy może być problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: Śmieje się, bo ja mam Fabię 1 sedana. Co prawda nie mam takich drogich zegarków, ale od twojego może być już mniej warta :).
  • Odpowiedz
@Del: Tu akurat Octavia II 2008 - jak na to czym jeździłem zazwyczaj to bardzo drogie auto :D. Kolejne jakbym miał zmieniać to na bank już z salonu, ale póki co nie ma to żadnego sensu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: Ja mam z 2005 roku, więc nie dość, że starsze, to jeszcze klasa niżej. Ale kierownica znajomo wygląda. Identyczna, jak u mnie. I też się wyciera jak u mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@boyano: Jak rozumiem rozsądniejsze dla Ciebie jest wsadzanie dużych pieniędzy w samochód, który jest po prostu narzędziem?
  • Odpowiedz