Wpis z mikrobloga

bedziecie na te konsolkki patrzeć czy grać na nich? booze


@wiem_wszystko: Będziemy grać i patrzeć. Nie każdy mieszka u rodziców w zagraconym pokoju.
Serio dziwi Cię, że ludzie chcą się otaczać rzeczami estetycznymi? Ty rozumiem ubrania kupujesz na wagę, bo ubrania są do noszenia, a ściany malujesz kolorem, na który akurat jest promocja? Ogarnij się chłopie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiem_wszystko mi się po prostu biały kolor nie podoba w przypadku elektroniki, wszystko mam czarne i nie swieci się jak psu jajca, wiec cos takiego by mnie draznilo jak bym patrzył w kierunku tv
  • Odpowiedz
  • 0
moze ci przyszło do głowy ze nie kazdy trzyma konsolkę za 2 koble w newralgicznym miejscu pokoju


@wiem_wszystko Ale ty nie napisałeś, że jak ją schowasz to nie widać, tylko że konsola może być brzydka bo służy do grania.
Co ty za fikołki odstawiasz chłopku XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@koniecswiatajestbliski a czemu nie? To nie coś co możesz schować do szafy i zapomnieć. Zwłaszcza jak grasz edycjami pudelkowynj. Osobiście wolałbym coś co zrobili w tej ostatniej generacji niż takie gówno. Jak na renderach na początku aż tak źle nie wyglądała to teraz znając rozmiary i dokładną bryłę ciężko powiedzieć że komponowała by się w jakimkolwiek salonie
  • Odpowiedz