Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/52277761/neuropa-4konserwy-ru-konfederacja-bekazpisu-bekazl/185326011/#comment-185326011

Za taką odpowiedź czarnolisto i stwierdzenie braku rigczu, polecam dyskutanta:

@Kempes: Mogą sobie i mnie z nazwiska szkalować, będę wytaczał proces gazecie a nie miał pretensję do państwa że korzysta z oferowanej powierzchni reklamowej. Więcej na ewentualne odszkodowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W prawie nie ma miejsca na zostawianie czegoś 'ludzkiej przyzwoitości'. Jeśli nie zostało to przewidziane to nie można takiego kryterium wdrożyć przez widzimisię urzędnika.

No nie bardzo im o to chodzi patrząc po poczytności tej gazety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to wiem, ale już tak jest że SSP korzystają z usług spółek przyjaznych władzy. Kryteria nakładowe można podpasować pod Gazetę Polską zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych. Za PO wszędzie była prenumerata wyborczej, a przecież tam katolików nie szczędzą. Najlepiej sprywatyzować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tagi z oryginalnego wpisu:

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zendemion: I widzisz jaki ze mnie dobry człowiek, nie męczysz się ty, a co najważniejsze, nie męczę się ja w dyskusji z człowiekiem, który nawet nie potrafi wykrzesać odrobiny empatii dla innych ludzi. Dla mnie próba wytłumaczenia oczywistej dyskryminacja grupy ludzi to właśnie przejaw brak empatii.
  • Odpowiedz
@Kempes: ale po co tu odpisujesz, juz nie chciałes rozmawiać to wracaj do swojej bańki. Przeciez nie dla Ciebie to przekleiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Empatia jest przereklamowana
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zendemion:

@Zendemion: I widzisz jaki ze mnie dobry człowiek, nie męczysz się ty, a co najważniejsze, nie męczę się ja w dyskusji z człowiekiem, który nawet nie potrafi wykrzesać odrobiny empatii dla innych ludzi. Dla mnie próba wytłumaczenia oczywistej dyskryminacja grupy ludzi to właśnie przejaw brak empatii.

@Kempes: dlaczego dyskryminacja jest zła?
  • Odpowiedz
@1pikoFarad: Dyskryminowanie kogoś z powodu wiary, leworęczności/praworęczności, koloru skóry, wiary, wykonywanego zawodu itp. w końcu zawsze prowadzi do patologicznych zachowań w postaci np. wykluczeń ze społeczeństwa, czy odmawiania praw, które przysługują innym.
  • Odpowiedz
  • 0
@1pikoFarad Myślisz, że leworęczni też nie powinni się obnosić ze swoją odmiennością? Przecież taka leworęczność może kogoś brzydzić, wręcz nawet obrażać!
Kiedyś małżeństwa zawierano z dziewczynkami poniżej 15 roku życia, nie jeden król czy książę polski był w takim związku. Uważasz, że zakazanie takich małżeństwo to coś złego i powinno się do nich wrócić? Jak więc widzisz na przestrzeni wieków pojęcie instytucji małżeństwa ulegało zmianom i nie jest to jakaś stała
  • Odpowiedz