Wpis z mikrobloga

Chciałem dołożyć filtr kuchenny do instalacji wodociągowej. Niestety wyprowadzenie do baterii jest naścienne :|

Bez ruszania wyprowadzeń udało mi się wymyślić/znaleźć jedynie:
- Trójnik z nyplem na zimnej i liczenie na możliwość zamocowania baterii na pojedynczym mimośrodzie na ciepłej. Niestety - z tego co widzę - odsunie mi to baterie od ściany :|
- Kombinacja z mimośrodem z filtrem siatkowym - pozbycie się filtra i nagwintowanie zaślepki. Ponosi mnie?

Jest ktoś w stanie podpowiedzieć jakieś lepszy sposób doprowadzenia wody do filtra sprzed baterii naściennej, czy jakąś wyspecjalizowaną do takiego celu - nie znalazłem nic takiego :| - baterie?

#instalacjesanitarne #wodociagi #kuchnia #pytanie #pytaniedoeksperta #diy #zrobtosam #majsterkowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzkk: zamiast wymyslac cuda, wez probke wody i zrob badania i bedziesz wiedzial czy w ogole to ma jakikolwiek sens, bo po takiej filtracji woda moze byc jakosciowo gorsza niz bez niej
  • Odpowiedz
zamiast wymyslac cuda, wez probke wody i zrob badania i bedziesz wiedzial czy w ogole to ma jakikolwiek sens, bo po takiej filtracji woda moze byc jakosciowo gorsza niz bez niej


@Norskee: Ekhm... Poproszę na temat.
Nie, nie mam zamiaru dokładać jakichś cudownych magnetyzerów i.t.p. Tak, potrzebuję filtra.
  • Odpowiedz