Wpis z mikrobloga

@prostymysliciel: bzdura, kiedyś jak się coś usłyszało jakiś utwór i się nie wiedziało, to sie wpisywało rytm w google/fora czy część słów. Teraz wystarczy przyłożyć telefon z np. Shazam i w kilka sekund masz większość utworów.

A co do jakiś mało znanych kapel to jest masa stron z albumami do pobrania.

Nie wiem jak ktoś może mieć z tym problem w XXI wieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jooe: mam tak z filmami czy serialami z Amazona, mam "w rodzinie" Netflixa i hbo, nie mam ochoty płacić za Amazona, a piracić mi się nie chce
  • Odpowiedz
@Jooe: na youtube chyba wszystko jest + wklejasz link do yt3.mp3 i masz na kompie, Spotify używałem przez krótki okres czasu, nie wiem co ludzie w tym widzą bo równie dobrze mogę przeglądarkę odpalić z youtube albo soundcloud.
  • Odpowiedz
@Jooe: trafnie, ale YT Music ma jedną zajebiastą zaletę - oprócz własnej bazy kawałków są jeszcze filmy (muzyka) wrzucane przez użytkowników. Z reguły nie ta jakość, jednak o wiele trudnirj nie znaleźć czegoś na YTM niż na Spotify :p
  • Odpowiedz
@Jooe: Kiedyś piractwo było parzonej popularne, ludzie jechali na kluczach VLK do XP, gierki, filmy, muzyka. Teraz można mieć praktycznie wszystko na abonament to nawet nie opłaca się nic szukać na warezach czy torrentach. Ale no trochę ech nostalgłem jak przypomniałem sobie peba czy darkawareza. I to przedłużanie #!$%@? w userbarach xd
rafau16 - @Jooe: Kiedyś piractwo było parzonej popularne, ludzie jechali na kluczach ...

źródło: comment_1600772380rE7wxie0GC5jk0YFkPHB21.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@UczesanyPedryl na Youtube ostatnimi czasy jest reklam od #!$%@? i jeszcze trochę. Dlatego nie mam zamiaru kupić Premium i oglądam co raz mniej bo ta polityka mnie denerwuje. Jak podczas filmiku 10 minutowego mam 8 reklam no to raczej już przesada. Dwie po włączeniu, i 6 w losowych momentach. Tak samo jak odpalę sobie muzykę to co piosenkę mam reklamę jak nie na początku to w środku
  • Odpowiedz