Wpis z mikrobloga

Prawaki kompletnie nie rozumieją, że świat poszedł tak do przodu, że w cywilizowanych krajach prawa LGBT są zrównane z prawami hetero. Mało tego, te prawa są tam czymś tak normalnym jak to, że u nas kobieta może głosować lub iśc do pracy. Nawet skrajnie prawicowe partie w Izraelu czy w dużej części na Węgrzech takie prawa zapewniają i nawet przez myśl im nie przechodiz by mogło być inaczej. Zostało jedynie troche zacofanych krajów z rejonów Afryki oraz kilka muzułmańskich, które tych praw osobom LGBT nie dają. Tak więc jesteśmy w doborowym towarzystwie bananowych republik (i to nie wszystkich) oraz muzułmańskich kalifatów. Czyli w sumie tam gdzie nasze miejsce. Nice.

#lgbt #bekazprawakow #neuropa
  • 119
a tak z ciekawości co sądzi o lgbt


@Sl_w_k_1: W internecie mas zpełno informacji i się mnie pytasz? Nie chciałbym jednak byśmy wzorowali się na krajach gdzie łamane są podsatwowe prawa człwoeika. Chociaż wiem, że prawaki to lubią.

Arafat przywódca palestynczykow powiedział kiedyś do premiera Izraela "macicami z wami zwyciężymy"


@Sl_w_k_1: Co to ma do rzeczy?
Mało tego, te prawa są tam czymś tak normalnym jak to, że u nas kobieta może głosować lub iśc do pracy.


@Syn_Tracza:

to zaszło już tak daleko, że wytworzył się konserwatyzm lgbt:

https://www.wykop.pl/wpis/51506825/apropos-ostatniego-zatrzymania-polskiego-homofoba-/
xDD

Zostało jedynie troche zacofanych krajów z rejonów Afryki oraz kilka muzułmańskich, które tych praw osobom LGBT nie dają:
Pobierz spere - > Mało tego, te prawa są tam czymś tak normalnym jak to, że u nas kobieta moż...
źródło: comment_1600756681rZlOhBXBR4oko0E21JP3ZA.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PreczzGlowna:
Jestem ciekaw co o lgbt sądzą te kraje ale znalazłem już odpowiedź wyżej.
Natomiast jak będzie wyglądała sytuacja w UE to to zdanie mówi: "macicami z wami zwyciężymy"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elf_pszeniczny: nie feminista tylko wojownik.
Popatrz na dzietność w Izraelu gdzie więcej niż dwójkę dzieci mają tylko ekstremiści żydowscy i w strefie okupowanej.
Czysta matematyka.
@Syn_Tracza: to ma do rzeczy że decyduje o tym jak jest na danym terenie ten kto ma więcej ludzi.
Więc możemy się podniecać różnymi rzeczami. Ale Grecji Rzymu i paru innych państw już nie ma.
Nie dlatego że nie było tam lgbt tylko że przyszli
@Syn_Tracza: i druga sprawa, to ze cos serwuje ci wladza nie oznacza ze ma byc dobre.
Masz sklonnosci do bycia #!$%@? pozbawiona swojego myslenia, wspolczuje, ale zdaje sobie sprawe ze tacy ludzie tez sobie zyja :D na szczescie daleko ode mnie :D