Wpis z mikrobloga

właśnie będę spożywał kolację, gorąca z makaronem (pokazuje), o cebulka mhmhm jakie dobre, na noc trzeba ciepłe rzeczy jeść, poczekam kiedy ostygnie, ktoś mówił że ja mam 2 lewe ręce hehe śmiechu warte, na pewno niejedna kobieta chciałaby takiego mężczyznę mieć przy sobie, połowę te a resztę do lodówki, szkoda że Krzysztofa nie ma też by zjadł, tak się stało jak się stało, burczy w brzuchu, trochę przeżywałem w sprawie Krzysztofa, schudłem muszę się poprawić, okaże się co będzie dalej, o z mięskiem nie byle jakim, trochę za dużo wegety dałem, będę musiał to do garnka wrzucić i dodać wody, na razie
-------------------------
o dzień dobry mamy wtorek (pokazuje żarcie), zgłodniałem, wczoraj o 23 policja przyjechała pytali się o malowanie, niedługo będzie posprzątane, (rozpuszcza witaminy) takie to życie, musiałem wytrzeć trochę odświeżyć, później będę jadł muszę napić się, (pokazuje różaniec) nie ma takiego czegoś, pospałem trochę
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - właśnie będę spożywał kolację, gorąca z makaronem (pokazuje), o cebulka mhm...

źródło: comment_1600751330W8FCfv8BALncejz2vwUp9S.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru Każda kobieta marzy o uposledzonym analfabecie narkomanie. Warzywie które sra i szcza pod siebie Dziaslaku zaslinionym którego jedynym osiągnięciem jest to że napalił w piecu i nie spalił przy okazji domu i sąsiadów. Nie wyobrażam sobie większego dna, no chyba że Bestia z Bielska.
  • Odpowiedz