Wpis z mikrobloga

Piotr 24 Bydgoszcz

Zgłoszenie 99dbbf68669cca50 z dnia 2020-09-21 20:19:11

Imię: Piotr
Wiek: 24
Miejscowość: Bydgoszcz

Kim jestem?
Jak większość wykopu studiowałem IT i pracuję w zawodzie powiązanym z tym kierunkiem to jednak w miejscu zupełnie się z nim nie kojarzącym. Znajomi mówią, że jestem 100% ekstrawertykiem jednak czasem lubię sobie usiąść z boku i "wybadać" teren jak typowy introwertyk. Mam lekko rubaszny humor, co za tym idzie potrafię być sarkastyczny i cyniczny. Potrafię być osobą ugodową i nie szukającą zwady, przez co dogadam się praktycznie z każdym w każdej możliwej sytuacji.
Mam dużo różnych zainteresowań, przez co rzadko zdarza mi się siedzieć na przysłowiowych czterech literach.

Wygląd
175/70, więc niestety nie osiągnąłem magicznych 180cm ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale nie mam kompleksów związanych. Krótkie brązowe włosy, w dowodzie mam wpisane szare oczy, ale sam nie jestem dokładnie stwierdzić ich koloru.
Sylwetka standardowa wymaga lekkich popraw, ale według BMI jest idealna :D
Styl ubioru zależnie od sytuacji, na co dzień gładki T-shirt i jeansy, ale lubię ubrać się ładniej w koszulę czy marynarkę.

Zainteresowania
Tutaj można wyliczać bez liku, ale głównie to historia i sporty walki z tym związane, pewnie za dzieciaka jeździliście na jakieś zamki oglądać rycerzy naparzających się beztrosko kawałkami stali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Często też gram w piłkę czy w chłodne dni pogram na komputerze.
Spontaniczne wyjazdy nie są mi obce tak samo jak podróże autostopem.
Muzycznie skupiam się no rocku czy rock'n'rollu, ale żaden gatunek muzyczny nie jest mi straszny jeśli jakaś piosenka wpadnie mi w ucho.
Z rankingu top500 filmów na Filmwebie obejrzałem prawie wszystko, a dobrym serialem pod kocykiem też nie pogardzę.
Mówię, że nie lubię tańczyć, ale jak już zacznę to może to trwać do białego rana :D

Czego oczekuję?
Na pewno poczucia humoru bo ten świat zaczyna się robić zbyt smutny zwłaszcza w XXIw.
Sam posiadam liczne zainteresowania, więc fajnie by dziewczyna też jakieś posiadała, choć zawsze mogę spróbować zarazić Ciebie swoimi ;P
Jestem szczerą osobą i tego samego oczekiwałbym od drugiej.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Tutaj prosto - po prostu z drugą osobą, ale jak już coś specjalnego wymyślać to spontaniczny wyjazd gdzieś nad jezioro z dala od ludzi by leżeć na kocu i patrzeć w niebo.
Drugi scenariusz mniej filmowy to przy współczesnym tempie życia, zostać w domu otworzyć wino i oglądać seriale do białego rana ;P

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub to poważna sprawa i musi być to decyzja obojga czy to cywilny. czy kościelny.
Na dzieci lub nie też przyjdzie czas, latorośle to poważna decyzja - dodatkowe obowiązki i koszta z tym związane.
Alkohol czasem wypiję, papierosa też od biedy zapalę, ale nie na co dzień.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonybydgoszcz #mirekszukamirabelki