Wpis z mikrobloga

cala prawa na jednym obrazku, ale zaraz sie zleci jakis kiepek typu mniejniz0 i zacznie

"hahaha normanie, co ty wiesz o byciu przegrywem xDDDD to nie jest wcale takie latwe!!! w matrixie jest zapisane, ze przegrywy cokolwiek by nie robily to nie wyjda z przegrywu!!!! ja nic nie robie bo i tak mi sie nie uda, blackpill_raw tak mowil to mu wierze. juz jasne???" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Przegrywinho69 - cala prawa na jednym obrazku, ale zaraz sie zleci jakis kiepek typu ...

źródło: comment_1600697549IdjjLhp1tdW4uqsDvt2pCg.jpg

Pobierz
  • 32
Znalazłam pracę
Od mamy już dawno się wyprowadziłam
Dieta to tak w miarę zdrowa, uczę się gotować stale i nie przestanę nigdy
Sport... Płacenie za karnet na siłownię się liczy, czy chodzić też muszę? A jak okres to też? Żartuje, już zapier... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokształcam się teraz szybko w nowej pracy.
Języki... Kurrr. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do dopracowania.
Rozmawiam stale z
@Przegrywinho69: zrobiłem to wszystko i w sumie nie mam złego życia, mam dobrą pracę, mieszkanie i samochód jednak różowej jak nie było tak dalej nie ma bo mordy i wzrostu nie zrobisz.
Jak jakaś dziewczyna się mną zainteresuje to nie będę miał pewności czy ja ją interesuje jako osoba czy może imponuje jej tylko to co posiadam


@LoserFromAbyss: i niby kto ma taką pewność?

Z tego też powodu dochodzę to wniosku, że najlepiej dbać o siebie i swoich bliskich (jak się ma takich)

tylko kim są dla ciebie bliscy i w jaki sposób chcesz o nich dbać? dla każdego partner/ partnerka stają się
@01ab: Jak masz znalezc jak nie chodzisz na randki? Wytlumacz mi to. Czekasz na takie cos jak w filmach, ze w drodze do pracy zderzysz sie z różówa? Wysypia sie jej papiery. Pomozesz pozbierac, spojrzycie na siebie i to będzie TO. Oj ab, nie załamuj mnie. Przytul ją lepiej.
@Oknonapodworze: w sumie masz rację, z moją mordą to mam większe szanse jak nie będę miał zdjęcia xd

Tinder nie jest dla takich jak ja, tam trzeba być przystojniakiem i do tego ekstrawertykiem. Nawet jeśli jakaś dziewczyna byłaby zainteresowana facetem z profilem bez zdjęcia to prędzej czy później zobaczy mój pysk i ucieknie i tyle z randkowania. Nie jestem też dynamicznym imprezowiczem by samych charakterem i charyzmą utrzymać relację, jestem spokojnym,