Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#rolnikszukazony

Hej, po ostatnim odcinku widzę, że jest problem z ksywkami, szczerze nie wiem kto jest kto więc pomyślałam, że może coś wymyślimy razem? Wśród znajomych już mamy swoje typy:

Józek - Erosoman 2.0
(To ten dziadek co nie pamiętał z kim gadał przez telefon) Ksywka taka bo wali bez obciachu różne dwu(i jedno)znaczne teksty i myślę, że będzie beka u niego o zabarwieniu erotycznym.

Maciek - Doktorek
Ponieważ co 5 minut ktoś wspomina o jego doktoracie.

Paweł - Farmer
(Ten od puchatych krów) Ponieważ sam sobie taką ksywkę wymyślił, a nie ma nic bardziej żenującego niż własnoręczne ksywki. Plus używa tego na fb i w Wyspie przetrwania więc trochę ludzi już to kojarzy.

Magda - Blondi
Cały czas jej tlenione włosy bez tonera mnie straszyły i teraz mi się tylko z tym kojarzy ;)

Dawid - PseudoChad?, Psychol?, Roksiarz?
Tutaj mam największy problem bo gość jest mało charakterystyczny.

"PseudoChad" bo ma wysokie mniemanie o sobie i mu się wydaje, że zasługuje na miss. "Psychol" bo coś mi w nim nie gra i wydaje mi się, że tu jest największy potencjał na akcje typu "zdechła mysza". A "Roksiarz" bo jak przebierał listy to za bardzo go nie interesowała treść tylko co innego ;) (oczyścić nie chcę tu obrażać jego kandydatek, tylko jego zachowanie, które ktoś tu na wykopie porównał do panów przeglądających słynne forum).

A Wy jak nazywacie uczestników w domu? My mamy też ksywki dla kandydatów/ek, ale to już raczej wpis na później jak ich będzie mniej :)
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nicolai: ja dopeiro oglądam od ostatniej edycji i niestety nie wiem jakie były wcześniej ksywki ani ilu było erosomanów ;), myślę, że każdy może sobie używać jakich chce byle było wiadomo o kogo chodzi, poza tym wszyscy mówią, że nie ma jeszcze właśnie "oficjalnej" listy :P