Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że z tindera korzysta wiele osób z niższych warstw społecznych.

Łatwo jest tam znaleźć np. dziewczynę z socjologii, prawa, kulturoznastwa czy administracji. A prawie nie można znaleźć kobiety z medycyny. To oznacza, że przyszłe lekarki się szanują (czyli nie zakładają aplikacji takich jak tinder)

#tinder #prawo #badoo
jmuhha - Zauważyłem, że z tindera korzysta wiele osób z niższych warstw społecznych.
...

źródło: comment_1600688050SFKemSe91UATjLokldgEUp.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Prawda 50.0% (29)
  • Raczej prawda 50.0% (29)

Oddanych głosów: 58

  • 9
  • Odpowiedz
@jmuhha na apkach ląduje głównie odpad, z ponad 200 par, które miałem, skonsumowałem 6, dosłownie jedna okazała się być wartościową osobą, z którą jestem w bardzo zdrowej, przyjacielskiej relacji
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie prawda. Jest sporo z medycyny, ale nie w trakcie wakacji, zajezyj w październiku. A prawo o ile stacjonarne na dobrej uczelni to przyciąga inteligentnych.
  • Odpowiedz
@jmuhha ja akurat polowałem w UK, tutaj ogólnie jak zapytasz laski jakie ma hobby, to Ci powie, że Netflix, odwiedzanie znajomych, love island i jedzenie(oczywiście musisz ją zabrać do knajpy i zapłacić) kolejne szukają ojca dla swojej piątki dzieci, które każde ma innego ojca etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: to nie tak. Ja przez długi czas dostawałem same absolwentki ASP, Łazarskiego i kosmetologii. Cała seria. Potem to się zmieniło... Ot jeden z błędów algorytmu.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie zgodzę się, dużo dziewczyn ode mnie z roku ma tindera tylko nie piszą w opisie "STUDIUJE MEDYCYNE". Btw. większość jest tak #!$%@?, że nie chciałbyś ich bliżej poznać.
  • Odpowiedz