Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Leevvir: @zosiasamosia1: Jak dla mnie to jak ktoś nie może znaleźć sobie dziewczyny przez długie lata to się powinien po prostu umówić z innym facetem co też nie może sobie żadnej znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: geje też nie lubią brzydali

@zosiasamosia1: że skrajności w skrajność, ale nie sądzę, by każdy przegryw oczekiwał modelki

musi być chemia i pożądanie, a brzydka partnerka tego nie zapewni

i właśnie dlatego jestem sam, i nie mam do nikogo pretensji
  • Odpowiedz
panowie rozumiem was ale bez problemu będąc 2/10 znajdziecie łaskę która będzie 2/10


@zosiasamosia1: Ocena atrakcyjności w skali stulejmana jest kwestią dość indywidualną ale chyba bezpiecznie jest przyjąć że ma ona rozkład normalny. A jeśli tak, to przy wyższej liczbie mężczyzn kobieta 2/10 może spokojnie nie schodzić z oczekiwaniami poniżej 4/10, więc byłbym ostrożny z tym "bez problemu" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aczkolwiek dla ril przegrywa to
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1:

panowie rozumiem was ale bez problemu będąc 2/10 znajdziecie łaskę która będzie 2/10.

No nie wiem xD
Obawiam się, że z połączeniem psychika przegrywa + jego inteligencją(a raczej jej brakiem) + social skillsów typowy przegryw miałby baaardzo poważny problem ze znalezieniem różowej nawet mając te słynne 185 cm i ryj 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie znaczy, że ogarnięty ziomeczek wyglądający 2/10 szybko by się
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1 ja jestem przeciętny 5 na 10 i chce 5 na 10 a nie 2 na 10, a tylko takie mnie by chciały niestety. Poza tym już dawno nie spełniają wymagania dot dziewictwa, a więc i tak odpadają ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz