Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie wstawić tekst autorstwa @PiramidaCheopsa, który wcielił się w Pawła Zarzecznego i skomentował ostatni występ Klicha w meczu z Liverpoolem. Dla mnie to jest mistrzostwo ( ͜ʖ )
źródło: https://www.wykop.pl/wpis/52059601/panowie-to-co-sie-dzis-wydarzylo-w-meczu-liverpool/#comment-184584525

Przeglądam te nasze gazety i widzę straszne poruszenie golem Mateusza Klicha. No ludzie drodzy, ręce na kołdrę. Fajnie że strzelił, gratulujemy, ale dziś w Premier League gole strzelało pewnie z 15 innych gości i to niektórzy z takich krajów, których Karol nie potrafiłby wskazać na mapie. Więc naprawdę, jak tak się podniecamy jedną bramką i to ma być wielki sukces naszej piłki, to chyba już czas gasić światło. Opowiem ci Karol za to inną historię, była kiedyś taka piosenkarka Kasia Klich, no i znałem jej menadżera, bo jak wiadomo, ja znam wszystkich, no i mówi mi, że ma pomysł na hit i żebym ocenił. No to poparzyłem, coś tam pozmieniałem, tak że było więcej moich rzeczy niż jego, no i mówię masz swój projekt, ale trochę go ulepszyłem, teraz to taki "Lepszy Model". Oczywiście piosenka była hitem, widocznie w pisaniu piosenek też jestem najlepszy. No ale wróćmy do Mateusza. Bo moi młodsi i mniej utalentowani koledzy po fachu myślą jak to jest, że Klich i Zieliński w kadrze grają padakę, a w klubach Zieliński gol, Klich gol. i piszą że to wina Jurka Brzęczka. I wiesz co Karol,i ja też tak myślę, że Zibi Boniek powinien temu Jurkowi powiedzieć, że wymienia go na lepszy model.

#pilkanozna #mecz #weszlo #zarzeczny #premierleague
K.....l - Pozwolę sobie wstawić tekst autorstwa @PiramidaCheopsa, który wcielił się w...

źródło: comment_1600527855KfjUwNv4984HJfsN3DYd79.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@19karol90: Albo jak sie spóźniał felieton to komenty gdzie jest świnia itp. I te stara sekcja komentarzy na weszło i Olomuniecka ośmiornica, szajka Stanislava Levego. Piekne czasy :(
  • Odpowiedz
@Kubul tęsknię za jego felietonami. Smutno mi się robi jak włączę sobie fragment OMS w którym mówi, że docenimy go dopiero po śmierci... Przecież on w Kanale Sportowym rozwaliłby każdy hejtpark, którym przyszło by mu poprowadzić. To by było mistrzostwo
  • Odpowiedz
  • 0
@daweo a moim zdaniem bylo by tak samo jak wtedy. Bajdurzenie starego alkoholika. Może i gość był mega oczytany i inteligentny, ale nie potrafił tego przekazać w profesjonalny sposób. Legenda rodzi sie zawsze, gdy człowiek przedwcześnie odchodzi. Ludzie bardziej się skupiali na stylu w jakim się prowadzi, niż nad tym co przekazuje.
  • Odpowiedz