Wpis z mikrobloga

@bezprzypau: Ty chyba jako wierny kibic Barcelony nie dostrzegasz pewnych rzeczy. Oczy Ci #!$%@?ą zarosły (czytaj Neymar lub Messi) a nie futbolem. Prawdziwa piłka to nie tylko strzelanie bramek i trenowanie padów, ale cały warsztat. Pewnie na Fifie też cały czas naciskasz kółko i dlatego tak Ci to Twoje myślenie wychodzi. Spokojnie. Nie musisz przepraszać. Obejrzyj sobie kilka meczy za czasów Ronaldinho w Barcelonie i porównaj z tymi za czasów Neymara,
@elgrecqo: ale ja meczow nie oglądam od dobrych 3-4 sezonow. Po prostu pamiętam ze w kadym klubie gracze symulowali, a ludzzie #!$%@? sie Barcelony. Łatke ta zdobyli miedzy 2009-2011 kiedy byli absolutnie najlepsi i ludziom dupa pekla.
@bezprzypau: Chłopie Ty naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości jak widzę. Barca miała specjalne treningi jak symulować. Przecież jak dobrze sobie poszukasz to są nagrania z tego typu treningów właśnie z pierwszym składem. Krótko mówiąc - to #!$%@?, aktorzy a nie piłkarze, grający na stały fragment lub osłabienie przeciwnika poprzez symulowanie faulu i kartki a nie prawdziwy futbol. Tyle w temacie.

Aha. Nie chcę byś mówił że pewnie fan Realu. W sumie
@brednyk: Tego nie wiedziałem. Tutaj jasno poszło nagranie w świat. Może po prostu, tak jak piszesz, dalej szlifował to, w czym był najlepszy, bo nie uwłaczając temu jacy niewolnicy przypływają z Brazylii do Europy, to biją na głowę miejscowe szkoły pod względem przygotowania technicznego. To całkowicie inny rodzaj futbolu