Wpis z mikrobloga

  • 0
@jmuhha co tu dużo mówić, chciała żebym każdy swój wolny czas poświęcał jej co skutecznie odcięło mnie od moich kumpli, którzy by szybko wykryli że coś jest nie tak. Z każdego słówka wymienionego z płcią przeciwną musiałem się tłumaczyć. Z seksami kazała sobie czekać do ślubu a jak ją rzuciłem to tylko słyszałem od znajomych z kim i gdzie tym razem się puszczała. Robiła mi awantury o byle co. Dobrze że
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha chciała, bo jej się nagle życie zawaliło pod nogami, nie przypuszczała że będę w stanie z nią zerwać. Gdy jej mówiłem że już nie chcę jej widzieć na oczy to próbowała mi wmówić że to przez egzaminy tak się stresuje i stąd moja decyzja XD i kazała mi przemyśleć to i zaczekać z ostateczną decyzją za dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach byłem jeszcze bardziej pewny że nie chcę mieć z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: wypieranie się borderlinu, mówiłem jej nie raz, żeby poszła do psychiatry to było gadanie że robię z niej ułomną. Rozstaliśmy się w dość przyjaznej atmosferze i po roku powiedziała, że była u psychiatry i rzeczywiście ma borderline
  • Odpowiedz