Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę powiedzieć z jaką patologiczną młodzieżą jechałam w tramwaju, jakieś 13 lat, mówili coś że "pokazują jej faka" i "fuj na nią" (nie wiem może to było o mnie za plecami, nie patrzyłam) potem dziewczyna mówi, że jej krewna leży tu na cmentarzu, na to koleżka "a jak miała na imię" "Ania" a on na to "Ania do ruch...ia" i coś ze niech wstanie z grobu i sie przywita z jej babcią bo tu też leży. Potem co ciekawe wsiedli jacyś Sebastianowie od razu sie kłocac na cały głos"jak k...chodzisz" "jakbyś też sobie tak upier... nogę to być tak k.... chodził" tamten dalej się z niego śmieje, ze chodzić nie umie. Potem ta młodzież gadała swoje patologiczne teksty ,tamci też swoje. już nie wiem czy te dwie grupki siebie nawzajem opierdzielały czy do siebie gadały. Młodzież się wystraszyła i w końcu "dobra cicho". Jednak ja wolę siedzieć w domu niż mieć świadomośc jacy ludzie mnie otaczają. #dzienjakcodzien

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f64f403f49ad326e7b1a2e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ale co ma na celu ten post? Niewychiwana młodzież była i będzie, ba kiedyś nawet tego było znacznie więcej chociażby przez biedę i bezrobocie.

Może ty wychowałaś się w bańce i dla ciebie to jak wizyta w zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)