Wpis z mikrobloga

Dostałem dzwona na parkingu, ubezpieczenie z oc sprawcy. Na następny dzień podjechała laweta bo uwalone lusterko. Gosc powiedział ze przysługuje mi auto zastępcze za free i ze zadzwoni do mnie przedstawiciel firmy. Z wniosku złożonego do axa wynika ze maksymalna kwota za którą zwrócą koszt dzienny to 69 zł netto. Prz podpisywaniu umowy zapytałem czy sie zmieszczę bo w umowie nie było słowa o cenie usługi. Gość powiedział ze nie jest możliwe wynajęcie auta segmentu C za tą kwotę i ubezpieczenia tak walą klientów i koniec końców im wypłacają większą stawkę dobowa. Przeczytałem opinie na googlach firmy dopiero po fakcie i nie są najlepsze. Co najlepsze nie dostałem żadnych dokumentów i kopii tego co podpisywalem rodo i jakieś inne Duperele tylko dał mi do zrobienia zdjęcia. Czy powinienem sie spinać i wypowiedzieć umowe najszhbciej i wziąć z ubezpieczalni która odpowiada za oc sprawcy? Wypożyczalnia vicaro
#ubezpieczenia
  • 1
@bulboglowy: lepiej, bezpieczniej dla.Ciebie żeby ubezpieczyciel załatwił co zastępczy. Mają wypożyczalnie współpracujące zapewne właśnie w takich stawkach. Kiedyś te firmy nieźle ciągnęły w sądach zakłady ubezpieczeń ale już nie jest tak łatwo. Jak nie chcesz podam, łażenia, załatwiania zrezygnuj z tego co ci dali i niech AXA ci organizuje