Wpis z mikrobloga

jaka jest wg was najlepsza koncowa bron? imho atomowka jest slaba, za to najlepszy pistolet maszynowy, po upgradeach na wiekszy dmg i zmniejszenie punktow akcji z 4 do 3 masakruje. z postacia na 24 lvl z wymaksowanymi atrybutami i cecha dajaca wieksze obrazenia podczas stania w otwartym terenie masakrowalem wiekszosc przeciwnikow na 1 czy 2 strzaly seryjne. do tego perk na dodatkowy atak po zabiciu wroga i w jednej turze mnoglem z 4 przeciwnikow ubic. a ultra, gdy w jednej serii walimi stozkiem ognia to juz w ogole przegiecie - w najlepszym wypadku rozwalilem 5 wysoko lvlowych przeciwnikow jednym strzalem.

nie wiem jak duze bronie, bo ich nie uzywalem, ale tez nie wydaja sie jakos specjalnie super.

przeciwko jednemu przeciwnikowi za to najlepsza okazala sie koncowa snajperka - odpowiednio upgradowana i wymaksowana postac potrafila jednym krytykiem zabijac wiekszosc koncowych bossow lub zdejmowac 3/4 paska hp takiemu skorpionowi...

#wasteland3
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
@pablo397 ja pod koniec gry dopiero odkryłem moc strzelby, nie pamiętam dokładnie jakie perki miałem, ale postać zbudowana i wyposażona pod krytyki. No miazgunia była totalna. Tak samo miotacze ognia, jak wejdzie krytyk z ukrycia a wrogowie są zbici to w sumie koniec potyczki. Ale bardzo lubiłem postacie walczące na bliski dystans, miałem jednego miecznika i jednego boksera i też robili świetna robotę, szczególnie gdy zdobyłem perk by atak wręcz kosztował tylko
  • Odpowiedz
@pablo397: mała broń jest bardzo mocna (strzelby i pistolety), a weź jeszcze małą broń rozwiń na 7, weź perka który daje strzał za 0AP po przeładowaniu, i z rakietnicy walisz 4 strzały na ture xD
  • Odpowiedz