Wpis z mikrobloga

Dajcie sobie już spokój z tymi wysrywami, że Marlenka powinna pozwać Rafatusa za znęcanie. Chcecie go nastraszyć, a pewnie ma tylko bekę jak to czyta ¯\_(ツ)_/¯
Marlenka jest niedorozwinięta, ale nie do tego stopnia, żeby nie zdawać sobie sprawy w czym i dlaczego uczestniczyła. Jasne, Rafatus stosował wobec niej przemoc, ale ona odpłacała mu tym samym. Dlaczego to robili? Bo taka była konwencja streama. Bo tego oczekiwali widzowie. Bo za to im płacili. Bo z tego się utrzymywali i to było ich główne źródło dochodu. Oboje robili biznes i oboje czerpali z tego korzyści, więc bardzo was proszę, skończcie temat biednej, pokrzywdzonej przez los i konkubenta Marlenki! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patostreamy #rafatus
P.....o - Dajcie sobie już spokój z tymi wysrywami, że Marlenka powinna pozwać Rafatu...

źródło: comment_1600426538WlQ5482SoMk8r4n4g29qEy.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanEdzio: Marlenka to cwany lisek jak chce. Był czas, że zrobiło mi się jej żal jak siedziała zimą w altance. Kupiłam jej kilka rzeczy, naszykowałam też takie jakie miałam w domu. Użyte max 1-2 razy tyle, że .... z sieciówek. Panna jednak chciała oryginalne bluzy - adidasik itp :) Rzeczy do teraz zalegają mi w szafie.
  • Odpowiedz