Wpis z mikrobloga

Mirki, jak inaświetlacz LED do garażu/warsztatu/pracy po zmroku?
Zastanawiam się między Ledvance 50W (chyba OSRAM), a PILA 50W. Oba 4k, Ledvance ma >80 CRI, ale za to prawie 2x droższy, więc bardziej skłaniam się ku PILE (70 CRI).
Chyba że coś innego doradzicie?
#led #oswietlenie #warsztat #majsterkowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@grajlord zobacz sobie na naświetlacze bemko, mam u siebie przed domem model KASTEL 30W 4000K i naprawdę jestem zadowolony, CRI >=70, świeci porównywalnie do ledvance (sporo lepiej niż chinskie 50w) i kosztuje naprawdę niewiele, w granicach 30-40 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grajlord: dawno zrezygnowałem z naswietlaczy takich punktowych w miejscu pracy, bo robią się cienie. I choć naświetlasz super jasny to ciemno do pracy. One nadają się na oświetlenie placu, podjazdu itp.
W garazu/warsztscie albo plafony płaskie (Led)albo liniowe jak płaskacza nie ma jak.
https://allegro.pl/oferta/panel-led-natynkowy-plafon-sufitowy-36w-pl080nw-7509400186?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_o%C5%9Bwietlenie&ev_adgr=Akcesoria+i+osprz%C4%99t+o%C5%9Bwietleniowy+oraz+%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a+%C5%9Bwiat%C5%82a&gclid=CjwKCAjw2Jb7BRBHEiwAXTR4jVkqmaeWomsShuKXvoBQ_RZDm-IcRUQIIv6WK3nwbFeoBH1fK7a-YhoC2SUQAvD_BwE itp. Ostatnio w liroyu lokalnie kupowałem na promo, przynajmniej nie problem z gwarancją. Najważniejsze to brak cieni przy robocie ( i migotania ale to wszystkie współczesne drivery
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hrumque: to inna sprawa, ale ja potrzebuję czegoś mobilnego na stojak, chyba że znasz alternatywę? Dlatego też wspominałem o minimum 2, żeby mieć co najmniej 1 niezacienione źródło światła
  • Odpowiedz