Wpis z mikrobloga

@wascimatka: Dziękuję! ʕʔ
Tak, miałem to szczęście być na początku listy rankingowej i wybrać sobie najfajniejszy moim zdaniem temat (niestety przypisany nie do tak fajnego promotora, z którym miałem taki cyrk, że obrzydła mi już ta Uczelnia xD).
Miałem stworzyć stanowisko do badania dynamiki zderzeń - przejrzeć istniejące rozwiązania, stworzyć kilka koncepcji, analiza wielokryterialna, model CAD z BOM i kosztorysem, miało być fizycznie zbudowane ale ten punkt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MentorPL czy tytuł magistra przyda ci się w pracy ? A i gratulacje najważniejsze, żebyś był zadowolony

@Dudleuss: W pracy samej w sobie tytuł w żaden sposób. Wiedza z I stopnia studiów jak najbardziej (wtedy zacząłem pracę). Drugi stopień był dopełnieniem wykształcenia i chęcią studiowania interesujących mnie przedmiotów. Jednocześnie wiedząc, że doświadczenie jest zdecydowanie ważniejsze to pomimo toku studiów w trybie dziennym pracowałem na pół etatu a później w trakcie III
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majki992: Przerabiałem takie akcje ze swoim, że to szok, że on za to dostaje pieniądze xD W każdym razie już promotor na inżynierce mnie nauczył samodzielności i na ile mogłem na tyle temat pchałem sam do przodu i upominałem się tylko w kolejnych etapach aby było wszystko zaakceptowane. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wszystkim pozwolili wyłącznie max 2 miesiące przedłużyć sesję (bo broniłem się tylko ja i kolega