Wpis z mikrobloga

Jak tam, #supermariomaker2 'owe świry, grywa ktoś jeszcze? Robiliście nowy wiewiórkowy speedrun? :)

Pierwszy od czasów tego z hakami, który naprawdę mi się podoba, a nie robiony tylko dla pieczątki ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co udało mi się zejść poniżej 30s (29.xxx), wiec nienajgorzej - ale dalej widzę kilka miejsc do poprawki.

Jestem ciekaw jakiego speedruna wymyślą na 35-lecie Mario. Szkoda że tylko speedruna mają dać z tej okazji do SMM2, ale z drugiej strony - przynajmniej uznali SMM2 za grę, do której jeszcze można coś dodać (tak, patrzę na ciebie, Super Mario Party...)

Dla lekkiego zwiększenia zasięgów zawołam też #nintendoswitch , bo nie każdy obserwuje ten pierwszy tag :(
  • 6
@asunez: gram od niedawna. Skonczylem kampanie. Ja zrobilo Nintendo, tak? Tam jest tez taki tryb z pelnymi swiatami. One sa autorstwa graczy i co tydzien sie zmieniaja i stare juz nie sa dostepne? Ta tresc co mowisz to tez jest live i jest autorstwa Nintendo? Gdzie to znalezc?
@piotrveyner: Ok, punkt po punkcie:

Kampanię zrobiło Nintendo.
„Pełne Światy” są autorstwa graczy, wyświetlają się w menu i możesz sobie odświeżać do woli, albo jak masz kod gracza (Maker ID) to możesz wejść do jego świata, wiec to nie tak, że stare są niedostępne.
To o czym mówię to Ninji Speedrun, z głównego menu masz dostęp na samym dole. Co jakiś czas nintendo wrzuca nowy poziom do tej kolekcji, masz tydzień
@asunez: Ostatnio chyba tylko jak ninji nowe wpada właśnie :( Mnie się udało zrobić 27.8xx, na zejście niżej nie mam pomysłu na trasę. Może później obejrzę jak któryś jutuber tą trasę robi
@wanar: Ja to bym chciał w końcu jakiś kolejny poziom wyklikać, ale jakoś weny specjalnie nie mam. A jak pomyśle o poruszaniu się w tym kreatorze to tym bardziej średnio mi się chce :p

Grywam trochę więcej niż tylko ninji, ale te super worldy w ogóle mnie nie chwyciły, wiec standardowo ogrywam popularne i trochę niszowych speedrunow, ale już widzę że zaczyna się robić powtarzalne to bardzo. Trzeba się na inny